Pin-Up Global: екосистема, яка задає тренди

Зміст

Pin-Up Global — це сучасна екосистема незалежних компаній, кожна з яких залучена до розробки розважальних продуктів та супроводженню їх впродовж життєвого циклу. За посиланням на офіційну сторінку Facebook: https://www.facebook.com/pinup.global.ecosystem ви зможете більше дізнатись про її діяльність. Основа екосистеми — тісна взаємодія між усіма напрямками, побудована на конкуренції та співпраці. Pin-Up Global  рухається вперед і задає тренди. 

Особливості та напрямки екосистеми

Пін-Ап Глобал має різні напрямки. Всі вони утворюють єдину екосистему, кожен сегмент якої тісно співпрацює з іншими. До них належать:

  1. PIN-UP.TECH. Технічне ядро екосистеми. Команда з 300+ досвідчених IT-спеціалістів застосовує передові рішення в технологічній сфері. Продукти даного сегменту використовують мільйони користувачів у всьому світі.  Це яскравий індикатор рівня довіри та якості цифрових рішень.
  2. PIN-UP.TRAFFIC. Напрямок екосистеми, який займається аналізом та залученням якісного трафіку для сервісів замовника. Понад 100 високопрофесійних співробітників розкривають весь потенціал клієнтського продукту, забезпечуючи йому вигідні позиції на міжнародному ринку. Головна мета — гарантована монетизація клієнтського потоку. Діяльність напрямку ведеться з 2016 року під флагманською програмою Pin-Up Partners. До складу напряму також увійшли проєкти Media Buying та SEO. 
  3. PIN-UP.CRM. Все, що стосується маркетингу, досліджень ринку, знаходиться в зоні відповідальності цього напрямку. Ціль сегменту полягає в створенні довготривалих, продуктивних взаємовідносин зі споживачем. В пріоритеті — якість сервісів. 
  4. PIN-UP.INVESTMENTS. Відносно новий напрямок, який займається інвестиціями в проєкти та продукти у сфері гемблінгу, трафіку, розробки ПЗ, AI, обслуговування клієнтів, платіжних систем, рекламних платформ, арбітражних команд шляхом ресурсів та діяльності екосистеми.
  5. PIN-UP.BUSINESS. Даний напрямок екосистеми орієнтований на аутсорсинг та якісне виконання бізнес-процесів. Компанії у складі Business-сегменту зайняті фінансами, правовим полем, стратегічним плануванням, оптимізацією роботи, управлінням людським капіталом та бізнес-процесами.
  6. Pin-Up.Care. Сегмент екосистеми, який включає роботу з неприбутковими організаціями, які декларують принципи соціальної відповідальності у галузі прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та благодійної діяльності.

Структура екосистеми розроблена таким чином, щоб реалізовувати взаємовигідну конкуренцію між усіма її сегментами. Команда досвідчених працівників вчиться один в одного і працює над спільною метою. Це допомагає на шляху до якісного продукту та провідних позицій на ринку. 

Команда однодумців Pin-Up.Global

На сьогодні екосистема нараховує:

  • понад 2000 співробітників;
  • 9 офісів у 7 країнах;
  • 8 окремих сегментів.

Екосистема не зупиняється на досягнутому. Пін Ап постійно розвивається та опановує нові напрямки. Екосистема відкрита до комунікації та нових ідей.

Pin Up Global поставив за мету завжди бути першим у своїй справі. Кожен член команди працює на загальний результат. Екосистема активно використовує сучасні підходи до розробки та обслуговування своїх цифрових сервісів. Це дозволяє створювати якісні продукти й послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *