Що впливає на гарний та здоровий вигляд обличчя

Натуральна косметика для обличчя
Зміст

Сучасна косметологія пропонує нам безліч методів для покращення стану шкіри та боротьби з її вираженими недоліками, спричиненими віком або здоров’ям. Ці процедури недешеві та мають тимчасовий ефект, який потрібно регулярно оновлювати та підтримувати. Натуральна косметика для обличчя та здоровий раціон – це базові речі для догляду за своїм організмом та тілом, які з правильним підходом дозволять не відвідувати косметичний салон. 

Внутрішній догляд

Косметологічні процедури, які надають салони краси та б’юті-лікарі, вирішують проблеми, які вже є симптомами нездорового тіла. На лікування симптомів уходить дуже багато ресурсів: часу, грошей, переживань. Проте мало хто починає дивитися на ситуацію з середини та в корінні змінювати своє життя. Почати треба з очищення свого тіла: кишківника та крові. Накопичені за роки неправильного харчування токсини, глютен та інші речовини, не дають організму вбирати ті корисні поживні елементи, які поступають в нього інколи через фрукти та ягоди. Теж саме ми робимо на процедурі чистки обличчя: коли пори стають вільними від бруду, вони можуть нарешті вільно дихати, а косметика надаватиме помітнішого ефекту. Кишківник працює так само. Після очищення організму обов’язково потрібно включити наступні елементи в раціон: 

  • Багаті на бета-каротин. Переважно ця речовина знаходиться в оранжевих овочах та фруктах: гарбузі, яблуках, перці, моркві. Вітамін А, що перетворюється в організмі через бета-каротин, відіграє ключову роль у процесі регенерації та ремонту клітин. Як антиоксидант, він допомагає захищати клітини шкіри від руйнівних факторів та вільних радикалів, що особливо активно утворюються в спекотну погоду через вплив ультрафіолетового випромінювання. Цей вітамін допомагає підтримувати оптимальний рівень вологи в різних рівнях епідермісу, зменшуючи сухість та лущення та сповільнює процес старіння.
  • Антиоксиданти. Містяться майже в усіх овочах, здебільшого багаті на них різні види капусти. Вони якісно боряться з ознаками старіння, зменшуючи глибокі зморшки та мімічні, що тільки починають з’являтися у молодих дівчат. Вчасне впровадження продуктів, багатих на антиоксиданти у раціон, допоможе затримати процес старіння шкіри на декілька років. 
  • Вітамін С. Відіграє важливу роль в процесі утворення природного колагену, що надає шкірі пружність та сяйво. Він допомагає утримувати молоду текстуру шкіри, саме цей елемент косметологи найчастіше колють пацієнткам на сеансах ін’єкційної терапії. Вітамін С також допоможе мінімізувати прояви пігментації та вирівняє тон шкіри.

Загалом, усі потрібні вітаміни та корисні елементи ми можемо знайти в живій їжі, яка не оброблена високими температурами та пестицидами. Підтримувати її у гарному стані в додаток до цього, допоможуть продукти натуральної косметики, які ви можете придбати на сайті українського виробника edcosmetics.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *