Мікродозинг мухоморів: корисні властивості, протипоказання та де купити

Зміст

Мікродозинг мухоморів, який донедавна був для багатьох українців чимось незвичайним та сумнівним, сьогодні все більше привертає до себе увагу. Мікродозингом називають регулярне вживання мухоморів щодня на протязі кількох місяців. Прийом цього засобу дозволяє вирішити велику кількість проблем, пов’язаних зі сном, гормональним дисбалансом та іншими порушеннями внутрішніх систем організму. Варто купити мухомори сушені, щоб самому впевнитися у цілющих якостях такого продукту. Особливо результат буде помітним у тих хто вже має проблеми зі здоров’ям.

Вплив мікродозингу мухоморів на організм

Перш за все, мікродозинг слід розглядати людям, що мають проблеми з роботою нервової системи. Щоденний прийом сушених мухоморів дозволить:

  • вийти з депресивного стану;
  • покращити увагу;
  • збільшити ясність свідомості та концентрацію;
  • покращити щоденний настрій;
  • отримати щоденну бадьорість та енергійність;
  • врівноважити емоційний стан та заспокоїтись;
  • позбутися проблем, пов’язаних з гормональним дисбалансом;
  • посилити самовпевненість та рішучість.

Покращення фізичного стану

Організм стає більш витривалим, тому загальний імунітет збільшується. Рівень фізичної енергії стає набагато більшим. Виникає бажання займатися спортом, проводити відпочинок активно. Покращується стан судин, зникають спазми, гіпертонія, атеросклероз, варикоз. Нормалізується навіть робота шлунку.

Особливу дію мають мухомори і проти звичок до вживання алкоголю чи тютюну. Бажання до цього поступово зникає.

Покращення якості життя

При нормалізації емоційного стану проходить постійне відчуття втомленості, з’являється бажання до повноцінного життя. Крім того, зникають болі у м’язах та підвищується лібідо. Зникають необґрунтовані страхи, покращується настрій. Людина починає бачити ціль у своєму житті та знаходити сенс для досягання своєї мети.

Обмеження при вживанні мухоморів

Найбільш часто можна зустріти мухомор в капсулах. У такому вигляді засіб зручний для вживання. Крім того, стандартні капсули дозволяють легко притримуватись необхідного дозування. Зазвичай дозування рекомендується починати з 0,5 г. Якщо протягом 3 днів не виникає запаморочення, нудоти, втрати фокусу зору, посиленого серцебиття, до дозування поступово збільшують. Але не рекомендується приймати більше 1-1,5 г на дому.

Мікродозинг мухоморів протипоказаний дітям до 18 років, вагітним жінкам та жінкам при грудному вигодовуванні.

Слід дотримуватися гігієни, не допускати потрапляння речовини на слизові, шкіру, у рани. Особливо це стосується, якщо мухомори приймаються не в капсулах, а у вигляді порошку чи капелюшків.

Де купити мухомори для мікродозингу

Обираючи такий товар, вкрай важливо знайти надійного продавця. На сайті kolo-grybiv.shop можна придбати продукцію зі 100% гарантією якості та безпеки. Магазин реалізує продукцію, виготовлену з грибів, вирощених власній фермі. Крім порошків та капсул для мікродозингу також пропонуються настоянки, мазі та креми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *