Як вибрати змінний фільтр для води

Зміст

Якість води, яку ми споживаємо, має безпосередній вплив на здоров’я. Використання систем очищення дозволяє видалити шкідливі домішки, наситити рідину мінералами та поліпшити її смакові властивості. Водночас з тим важливо знати, як вибрати якісний змінний фільтр для води, щоб система працювала надійно та ефективно. 

Види змінних фільтрів 

Великий асортимент елементів для очищення води пропонує інтернет-магазин FILTER.UA. В асортименті компанії представлені такі типи картриджів:

  • брикетовані (СТО) – виготовляються шляхом пресування активованого вугілля, ефективно видаляють хлор, органічні сполуки та важкі метали;
  • гранульовані (GAS) – відрізняються високою швидкістю фільтрації, добре абсорбують леткі сполуки, пестициди, хлор; 
  • для видалення сірководню – містять каталізатори, які усувають неприємний запах та захищають сантехніку й прилади від негативного впливу. 

Відповідно до ваших потреб можна вибрати змінні фільтри, призначені для механічного очищення води, пом’якшення, видалення заліза та марганцю. У каталозі також є змінні елементи для постфільтрів, мінералізаторів та структуризаторів. 

Поради щодо вибору змінних фільтрів 

Кожна система очищення води має свої специфічні вимоги до фільтрів, тому важливо дотримуватися рекомендацій виробника. Зверніть увагу на ресурс і тривалість роботи обладнання, а також врахуйте тип підключення – універсальний, швидкознімний або різьбовий. Від цього залежатиме зручність заміни елементів. 

Хоча використання фільтрів на основі активованого вугілля вважається універсальним рішенням, все більш популярними стають картриджі зі спіненим поліпропіленом. Цей матеріал відомий своєю здатністю ефективно затримувати пісок, іржу, мул та тверді частинки, відрізняється хімічною стійкістю та довговічністю.

При виникненні питань щодо вибору не соромтеся звертатися по допомогу до професіоналів. Компанія FILTER.UA пропонує своїм клієнтам безплатні консультації телефоном або через чат на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *