Системні блоки з Європи – надійне та ефективне рішення від магазину EUROPC

купити системні блоки бу з Європи
Зміст

До вибору комп’ютерної техніки слід підходить серйозно та обгрунтовано. Багато людей навіть не замислюються про те, що можна купити якісні та високопродуктивні системні блоки бу за дуже низькою ціною. Однак ті, хто спробував скористатися послугами магазину EUROPC, переконалися в цьому.

Переваги придбання системних блоків з Європи

Слід одразу розвіяти сумніви стосовно якості, та розповісти про всі переваги:

  • Реалізується тільки оригінальна техніка від провідних виробників, репліки та підробні вироби виключені.
  • В асортименті представлені ноутбуки та системні блоки, які відслужили зовсім невеликий термін у європейських та американських компаніях відповідно до договору лізингу. Зазвичай цей термін становить від 3 до 24 місяців.
  • Техніка своєчасно обслуговувалася та підтримувалася у відмінному робочому стані впродовж попереднього використання.
  • Усі комп’ютери оснащуються високопродуктивним апаратним забезпеченням: процесором високої потужності, об’ємною оперативною пам’яттю, високопродуктивною відеокартою.
  • Системні блоки були виведені з експлуатації не тому, що вони морально застаріли і не з технічних причин, а лише через те, що закінчився строк лізингового договору.

Все це дозволяє отримати практично новий комп’ютер на 40-50% дешевше. Доступна ціна за високої якості робить покупку дуже вигідною.

системні блоки бу

Де можна придбати системні блоки з Європи

Надійним постачальником комп’ютерного обладнання з Європи є інтернет-магазин EUROPC. Його позитивна репутація сформована за багато років роботи. Компанія розпочала роботу на ринку України ще в 2004 році і сьогодні багато покупців відзначають високу якість обслуговування та реалізованої продукції. Вся техніка, яка тут представлена, сертифікована та поставляється на український ринок офіційно на основі ексклюзивних договорів про імпорт. Постачальниками є як великі європейські компанії, так і аналогічні партнери зі США.

Гарантія якості

Перед тим, як надійти в продаж, ноутбуки та системні блоки обслуговуються відповідним чином. В обов’язковому порядку проводиться діагностика, замінюється термопаста і виконуються інші роботи, щоб кожен комп’ютер функціонував безвідмовно.

Якщо покупця з якихось причин не влаштовує поточний інструментарій у вигляді комп’ютерного “заліза”, він може скористатися послугою “Конфігуратор” і доповнити можливості заміни карти оперативної пам’яті чи додавання нових карт у порожні слоти, а також заміни жорсткого диска на більш ємний.

Інтернет-магазин надає гарантію на будь-яку позицію каталогу на 6 місяців. За бажанням покупець може розширити цю гарантію до 1 року. Протягом 15 днів після покупки у нового власника є можливість протестувати техніку та визначити, чи вона йому підходить.

системні блоки бу

Особливості замовлення та доставки

Обрати товар можна самостійно в каталозі сайту або проконсультувавшись з менеджером магазину. Купівля може здійснюватися як з оплатою відразу після підтвердження замовлення, так і з оплатою після отримання посилки. Відправлення здійснюється у всі міста України за допомогою Нової Пошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *