Чому зволожувач повітря потрібен у кожному будинку

Зміст

У спробах підготуватися до осіннього сезону застуд ми наполегливо п’ємо вітаміни, їмо фрукти та намагаємося вести здоровий спосіб життя, проте цього недостатньо. Причина частих ГРВІ криється у навколишній атмосфері, зокрема у повітрі. Занадто сухі та забруднені повітряні маси тануть усередині десятки не видимих ​​людському оку патогенних частинок та хвороботворних мікроорганізмів, які провокують захворювання у дітей та тварин. Рішення — зволожувач повітря, який наповнює приміщення холодною парою і дозволяє створити оптимальний мікроклімат. Декілька доказів на користь купівлі зволожувача наводимо у статті.

Сім причин мати зволожувач повітря

Серед основних переваг приладів:

  1. Підвищення якості повітряних мас. Частинки вологи вбирають у себе шкідливий вміст навколишньої атмосфери та успішно замінюють щоденне вологе прибирання задля користі для здоров’я.
  2. Зміцнення сну. Головна умова якісного відпочинку вночі — прохолодне, темне та досить вологе приміщення. Перші два завдання потрібно вирішити самостійно, а для третього можна купити зволожувач повітря.
  3. Збереження меблів та предметів декору. Надмірна сухість повітря — одна з головних причин, чому деталі інтер’єру швидко розсихаються, покриваються тріщинами та втрачають презентабельний вигляд. Достатньо підтримувати вологість на рівні 40–50%, щоб цього не сталося.
  4. Приємний запах у кімнаті. Сучасні зволожувачі повітря комплектуються ємностями для ароматичних масел, що дозволяє наповнити квартиру тим ароматом, який видається вам найбільш вдалим.
  5. Хороше самопочуття дитини. Педіатри доказової медицини говорять про потребу малюків дихати чистим та вологим повітрям, що сприяє правильному розвитку внутрішніх органів і мінімізує ризик алергічних та астматичних реакцій.
  6. Ефектний вигляд. Стильні зволожувачі зі світлодіодним підсвічуванням та фоновою музикою стануть справжньою родзинкою інтер’єру. Дитячу кімнату можна доповнити симпатичною моделлю у формі звірятка чи мультиплікаційного героя.
  7. Корисний вплив на здоров’я. Перебування у прохолодному та вологому приміщенні сприяє активізації внутрішніх процесів життєзабезпечення, зокрема підвищенню мозкової активності та покращенню загального стану.

З огляду на кліматичну та екологічну обстановку в регіонах України купівля зволожувача повітря — це не розкіш, а необхідність для кожного будинку. В асортименті сучасних виробників легко знайти модель на будь-який смак і гаманець: від недорогих парових конструкцій з мінімальною функціональністю до топових ультразвукових приладів з м’яким підсвічуванням, міцним корпусом, вбудованим таймером і гігрометром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *