Як вибрати та купити культиватор для трактора

Зміст

Ведення сільського господарства, а саме рослинництва, передбачає використання спеціальних механізмів та техніки для обробітку ґрунту. При цьому варто відзначити практично цілорічні потреби в таких пристроях і техніці, тому що вони дозволяють значно зменшити потребу в ручній праці, збільшити швидкість і якість обробки полів. Одним із найважливіших пристроїв у цій сфері є культиватор для трактора. На цьому доповненні не варто економити, і тому вибір має бути на користь якості, надійності та функціональності. Компанія Агрокуб пропонує широкий асортимент культиваторів General для різних завдань та видів техніки, ознайомитися з асортиментом яких можна на сторінці https://general-machines.ua/categories/kultivatori/. Компанія реалізує якісні та технологічно досконалі агрегати власного виробництва. тому покупці мають змогу придбати техніку напряму від виробника.

Види культиваторів

Щоб купити агрегати цього типу, важливо розібратися в класифікації таких пристроїв:

  • Паровий суцільного обробітку. Його призначення – це передпосівна обробка ґрунту. Такий культиватор дає змогу якісно та швидко розпушити землю на певну глибину. Такі пристрої надають змогу регулювати глибину обробки та відрізняються великими габаритами.
  • Просапний прополювальний. Мають невеликі габарити. Робочі органи в них розташовані тонше. Такі агрегати прекрасно підходять для того, щоб видаляти сорні трави та розпушувати ґрунт. При цьому обробка ведеться у міжряддях, а вирощувана культура залишається недоторканою.
  • Спеціального призначення. Культиватори можуть мати певне призначення. Наприклад для обробки чаю або бавовни. Також розрізняють моделі, які працюють у незвичайних умовах, наприклад, у садах. Вони не часто використовуються у господарстві, проте замінити їх універсальними варіантами не завжди можливо.

Як обрати культиватор

Для найбільш популярних тракторів, що використовуються у сучасному в сільському господарстві, пропонується широкий асортимент моделей культиваторів. Якщо потрібна допомога у підборі пристрою, то завжди можна звернутись до компанії Агрокуб за сторінкою https://general-machines.ua/. Тут працюють спеціалісти у своїй справі, які завжди проконсультують та допоможуть обрати потрібну модель.

При виборі враховуються такі характеристики, як:

  • потужність трактору;
  • вага трактору;
  • тип системи кріплення;
  • інші особливості.

Тобто на гусеничний або мінітрактор ставляться культиватори одного типу, а на повнорозмірний трактор знадобиться більший пристрій. Усі параметри мають бути враховані, щоб обробка була ефективною.

Особливості кріплення варто було б враховувати ще під час купівлі трактору. Адже не всі закордонні бренди передбачають на своїй техніці необхідне кріплення для вітчизняних культиваторів.

Купити культиватор для трактора від виробника

Звертаючись у компанію Агрокуб, можна придбати культиватор за ціною від виробника. На кожну модель видається гарантія. Тут завжди доступні запчастини, що можуть знадобитися для ремонту техніки. Тому експлуатація техніки буде виконуватись без перерв та вчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *