Найкращі секс-іграшки для чоловіків

Зміст

Більшість статей, блогів та оглядів націлені на жіночу аудиторію. Це не дивно, адже в більшості саме жінки вивчають цікаві техніки та новинки у світі інтим-девайсів, щоб привнести щось нове та цікаве у стосунки зі своїм партнером. Часто для чоловіків вибір секс іграшки стає непростою задачею, при чому як для недосвідчених користувачів, так і для власників особистої колекції. Обрати одну найкращу іграшку дійсно складно: одна – зліпок зі статевих органів улюбленої порноактриси, друга – високо технологічна девайс, що засмоктує член, як пилосос. Ну і як тут зробити вибір що з них краще?

Щоб трошки полегшити цей квест, можна завітати у секс шоп Не Для Скуки і обрати найкращий девайс (який буде як персонально найкращим, так і по мірилам індустрі інтимних іграшок). Серед цікавинок, які точно зацікавлять чоловіків, такі варіанти:

  1. Мастурбатор Tenga US Deep Throat (original vacuum cup) – девайс для чоловіків з розмірами пеніса від середнього і вище. Незвичайний вакуумний ефект досягається завдяки спеціальним клапанам всередині іграшки, що створюють високий тиск. Рельєф усередині девайсу з великими і маленькими виступами дарує неймовірно реалістичні відчуття в процесі, нібито ви справді занурюєтеся в жіноче горло так глибоко. Природно, щоб контакт був м’яким і комфортним, не забувайте використовувати лубрикант на водній основі. І мийте мастурбатор після кожного використання, ви ж не хочете вивести всередині іграшки нову расу?
  2. Масажер простати Rocks Off Bad Boy – агрегат призначений для масажу передміхурової залози і промежини. Спеціальна конструкція робить використання девайса максимально ефективним. Плавні контури забезпечують додаткову стимуляцію під час введення і витягнення іграшки, а вібрація подарує масу приємних і чуттєвих моментів.
  3. Насадки на пеніс – існує значна кількість моделей, і всі вони призначені для різних цілей. Одні можуть значно збільшувати розмір члена в довжину і товщину, інші – надають додаткову стимуляцію ерогенних зон партнерки, треті – поєднують у собі всі можливі плюси насадок. Такі девайси виготовляють із силікону або гелю, і в ідеалі, насадка не повинна знижувати чутливість під час статевого акту. Хоча, деякі бренди спеціально роблять насадки товстішими, для чоловіків, які страждають від надмірної чутливості пеніса.
  4. Ерекційні кільця – досить непримітні девайси, які здатні помітно прокачати скіл інтимних стосунків. Ерекційне кільце може значно подовжити статевий акт за рахунок зниження чутливості пеніса, а хто з дівчат буде проти, щоб партнер робив це довго? До того ж, ерекційне кільце може бути оснащене додатковими фішками, типу рифленого відростка або віброелемента, який посилить приємні відчуття для обох партнерів.
  5. Гідропомпа Bathmate Hydro 7 – один із найефективніших способів збільшити пеніс і поліпшити ерекцію за короткий час. Збільшення в довжину і в об’ємі гарантовано з першого застосування. Девайс призначений для використання в душі або ванній, відповідно замість повітря в колбу нагнітають воду. Гідропомпа комфортніша у використанні порівняно зі своїми “повітряними” побратимами, не залишає на пенісі некрасивих синців. У підсумку член і має естетичний вигляд, і працює без перебоїв.

Не будемо філософствувати на тему, що робить інтимну іграшку найкращою. Достатньо того, що девайси з різних категорій (мастурбатори, гідропомпи, масажери простати, тощо) створені для досягнення різних цілей, а отже кожна хороша в своїй «ваговій категорії». Ви однозначно знайдете найкращу секс-ляльку, чи найкраще ерекційне кільце, а працівники інтимного магазину Не Для Скуки радо вам в цьому допоможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *