Бездротова зарядка iPhone — як це працює

Зміст

Тут ви можете перевірити сумісність вашого iPhone з бездротовою зарядкою. Крім того, ми підкажемо, як правильно налаштувати та користуватися цією технологією. За рахунок стандарту Qi бездротова зарядка стала доступною для смартфонів Apple, що дозволяє їм працювати з різними зарядними пристроями.

Бездротова зарядка, відома також як індуктивна зарядка, використовує принцип індукції для безпровідного заряджання смартфона. Від моменту випуску iPhone ці пристрої стали сумісними з більшістю бездротових зарядних станцій. Це означає, що ви можете заряджати ваш iPhone не лише вдома, але й на громадських станціях в аеропортах, на вокзалах або в певних магазинах.

Заряджайте свій iPhone без проводів – ось як це працює

Щоб ви могли заряджати свій iPhone без проводів, рекомендуємо завантажити останню версію iOS. Після встановлення виконайте такі дії:

Підключіть свою зарядну станцію до розетки та розмістіть її у відповідному місці.

Розмістіть задню частину iPhone посередині станції так, щоб дисплей дивився вгору.

Зачекайте кілька секунд, доки на вашому iPhone не з’явиться значок заряджання. Тепер ваш iPhone заряджатиметься без проводів.

Не дивуйтеся, якщо час зарядки на зарядній станції трохи довший. IPhone заряджаються лише бездротовим способом із потужністю до 7,5 Вт. Якщо ви поспішаєте, ми все одно рекомендуємо кабель Lightning, який досягає 100 відсотків набагато швидше разом із зарядним пристроєм на 18 Вт.

Бездротова зарядка не працює? – Рішення проблем

Якщо безпровідна зарядка айфон не працює на вашому телефоні, можуть бути різні причини. Ми зібрали найпоширеніші з них і підкажемо, як вирішити вашу проблему:

Зніміть чохол: деякі чохли для мобільних телефонів можуть перешкоджати бездротовій зарядці. Щоб уникнути проблем, рекомендується зняти захисний кожух перед заряджанням.

Вимкніть вібрацію: якщо на вашому iPhone включена функція вібрації, вона може спричинити рух пристрою на зарядній підставці під час отримання повідомлень або дзвінків. Щоб уникнути цього, рекомендується увімкнути режим «Не турбувати» під час заряджання.

Уникайте сонячного проміння: якщо ваш iPhone нагрівається під час заряджання через сонячні промені, функція безпеки може автоматично призупинити процес. Тому рекомендується розмістити зарядну підставку в затіненому та прохолодному місці.

Перервати USB-з’єднання: якщо ваш iPhone підключено до USB-порту за допомогою кабелю Lightning, це може завадити бездротовій зарядці. Рекомендується від’єднати кабель від пристрою під час заряджання бездротовою підставкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *