Медичне страхування від компанії «ВУСО»: яку програму вибрати

Страховка медична ДМС
Зміст

Добровільну медичну страховку варто оформити не тільки перед поїздкою за кордон. Мати такий поліс на постійній основі вигідно, адже завжди є можливість скористатися екстреною допомогою та уникнути великих витрат на лікування. Це вигідна пропозиція для всієї родини.

Страховка медична ДМС передбачає виплату компенсації не тільки внаслідок нещасного випадку, а й для покриття профілактичних, реабілітаційних, лікувальних процедур. Перелік випадків, при настанні яких можна отримати кошти, оговорюється індивідуально та вказується в договорі.

Страхування «Медичний консьєрж»: особливості та переваги

Ця програма забезпечує власникові комплексну допомогу лікаря від консультації до безпосередньо терапії, у тому числі придбання медикаментів. Власники поліса мають можливість скористатися якісними послугами в партнерських закладах компанії VUSO. Також у рамках програми надається компенсація за діагностику та аналізи для постановки діагнозу.

Добровільне медичне страхування передбачає повний комплекс послуг, необхідних пацієнтові у випадку захворювання. Точок обслуговування, де можна звернутися до лікаря, – понад 10 тисяч в Україні, тому проблем з оперативністю надання допомоги не виникне. Підтримка працює цілодобово 24/7, звернутися до компанії та повідомити про настання страхового випадку можна на сайті або онлайн.

«Медичний консьєрж» включає швидку, а також амбулаторну або стаціонарну допомогу в разі потреби. Страхова програма дає можливість отримати компенсацію на діагностичні процедури, включаючи лабораторні аналізи, для постановки діагнозу. Власник поліса має можливість отримати кошти на придбання препаратів за рецептом, виданим лікарем, а також покриття всіх інших рекомендацій фахівця в межах встановленої суми.

Яку програму можна вибрати

Компанія «ВУСО» пропонує декілька варіантів для охочих придбати добровільну медичну страховку. Замовити будь-яку з них зручно онлайн, немає потреби їхати у відділення й витрачати багато часу на оформлення документів. Кожен користувач має можливість вибрати одну з кількох програм:

  • LIGHT «V». Передбачає надання компенсації на базові медичні послуги (наприклад, екстрену допомогу або лікування в стаціонарі, максимальна сума – 75 000 грн);
  • STANDART «U». Це стандартний пакет, який поєднує в собі всі переваги базової програми, а також дає можливість отримати до 70% вартості на оплату медикаментів та амбулаторну допомогу з максимальною сумою 100 000 грн;
  • OPTIMAL «S». Це оптимальний варіант для родини, який покриває всі стандартні медичні послуги, а також додатково включає організацію планового стаціонару. Максимальна страхова сума складає 200 000;
  • PREMIUM «O». Преміальний пакет, який передбачає компенсацію витрат на усі медичні потреби власника поліса. Покриває лікування в клініках 1–7, та 80% вартості у закладах 8 класу. Максимальний ліміт становить 250 000.

Добровільне медичне страхування дає можливість заздалегідь подбати про здоров’я та уникнути великих витрат на лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *