Обручка – особлива прикраса з особливим сенсом

Обручка – особлива прикраса з особливим сенсом
Зміст

Ювелірні вироби у більшості асоціюються з додатковими прикрасами, завдання яких додавати нашим образам стильності і завершеності. Але існують також особливі екземпляри, які несуть в собі специфічні сенсові навантаження.

обручка

Наприклад, обручка – прикраса, яка скріплює союз двох закоханих і яку також надягають на лівий безіменний палець у день весілля. З одного боку це ювелірний виріб. З другого – це прикраса. Але є ще і третя сторона – це символізм. Адже обручки символізують створення нової сім’ї, також асоціюються з вічним коханням. Не дивно, що купуючи обручки молодята обирають моделі, які здатні витримати і перевірку часом на зносостійкість та витривалість, і перевірку модою на актуальність фасону. Інтернет магазин УкрЗолото пропонує багато колекцій різних мануфактур. Тому перед тим як зупинити свій вибір на одному варіанті варто переглянути кілька рішень.

Як звузити коло пошуку?

Хоча, є параметри, які можна визначити ще до того як ви почали знайомитися з колекціями різних мануфактур. Так, обираючи обручку ви визначаєтеся з:

  • Ціновим сегментом;
  • Металом;
  • Стилістикою;
  • Формою;
  • Розміром;
  • Декором.

Щодо цінового сегменту, то обручки доступні як в бюджетних варіаціях так і у середньому сегменті та високому. Також представлені ексклюзивні моделі в преміальному сегменті. Як правило, це вироби виконані в дуже обмеженій кількості або взагалі в єдиному екземплярі.

Метал – ювеліри використовують золото, срібло та платину. Але не в чистому вигляді а у вигляді сплавів (з додаванням інших металів). Бо чисте золото чи срібло дуже м’які і навряд чи підходять для виготовлення обручок і прикрас взагалі. В зв’язку з тим що використовуються різні сплави, то золоті обручки можуть відрізнятися за кольоровою палітрою і бути в червоних відтінках, жовтих, рожевих та навіть в білому голді. Щодо срібла, тут використовуються різні покриття, такі як позолота, чорніння чи родій. Вони теж додають особливий колір металу і тим самим майстри пропонують різні візуальні ефекти.

В плані стилістики немає жодних обмежень. Всі дорогоцінні метали дуже слухняні і з них можна створювати вироби у будь-яких варіаціях. Це значить, що майстри пропонують лаконічні моделі, класичні чи супер сучасні або мега розкішні. Для створення ефекту розкоші використовуються дорогоцінні камені, діамантове гранування та техніка гравіювання. За допомогою гравіювання є шанс персоналізувати обручки. Тобто можна замовити нанесення тексту чи особливих символів на зовнішню та внутрішню сторони прикраси і тим самим зробити прикрасу дуже «інтимною» саме для молодят.

купити обручку

Безперечно, величезний асортимент створює складнощі при виборі. Але якщо ви не впевнені що справитеся з підбором обручки – завжди готові прийти на допомогу консультанти UkrZoloto. Продавці точно знають, які моделі в тренді а які взагалі вважаються позачасовими і поза модою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *