Декор з гіпсу від Ermitage Decor

Зміст

Ліпнина — ідеальний спосіб змінити просторове сприйняття інтер’єру. При вмілому використанні ліпнини з гіпсу в дизайні стін і стель можна створювати справжні витвори мистецтва. За старих часів візерунки ліпнини завжди свідчили про палацову розкіш і пишність, а зараз надають сучасним інтер’єрам загадковість і урочистість. Крім того, гіпсовий декор від Ermitage Decor відповідає всім вимогам дизайнерів та дає змогу втілити в життя найсміливіші ідеї.

Гіпсова ліпнина: властивості, завдяки яким вона така популярна у дизайнерів

До основних переваг варто віднести наступні:

  1. Екологічна безпека. Гіпсова ліпнина абсолютно нешкідлива, тому що натуральний матеріал не містить токсичних речовин на відміну від сучасних синтетичних матеріалів.
  2. Міцність. Елементи декору з гіпсу стійкі до умов навколишнього середовища, не реагують на перепади температури, не схильні до деформації. До того ж вони зберігають свій зовнішній вигляд і форму тривалий час, на десятки років.
  3. Функціональні можливості. Завдяки пластичності гіпсової ліпнини, можна створювати візерунки та складні рельєфні малюнки з глибоким рельєфом, що задовольняють вимогам найсміливіших дизайнерських ідей.

Ліпний декор із гіпсу від ErmitageDecor

На сайті компанії завжди можна знайти та купити саме ту ліпнину, яку так шукають дизайнери і яка потрібна конкретному інтер’єру. До речі, цей ліпний декор також підійде для декоративного оформлення фасадів. 

Розглядаючи асортимент готових гіпсових виробів ліпного декору, потрібно детально продумати декоративні елементи майбутнього оформлення своїх кімнат, оцінити їх розмір та рівень якості. Результат декору з гіпсовою ліпниною по-справжньому вражає, змушуючи кожного, хто входить у вже готовий інтер’єр, милуватися красою та вишуканістю оздоблення, дивуватися хитромудрим візерункам на стінах, формам гіпсових виробів, використаних при декоруванні. 

При всій помпезності ліпнини з гіпсу вона не створює відчуття музею – все оздоблення гіпсовим декором підходить для щоденного проживання, при цьому додає урочистості як житловому простору, так і робочому кабінету.

Область застосування, яку дає ліпнина з гіпсу, дуже велика. За допомогою ліпнини можна стильно оформити стіни, стелю чи фасад. Дизайнери все частіше пропонують розглянути такий варіант оформлення, коли гіпсова ліпнина стає справжньою родзинкою інтер’єру, робить простір не лише зручним, а й красивим. У цьому їм допомагають такі ліпні елементи як куточки, гіпсові молдинги, бані, консолі і, звичайно, розетки.

ErmitageDecor пропонує величезний вибір гіпсового декору для оформлення як приміщень в цілому, так і окремих ділянок інтер’єру для надання їм нового вигляду з використанням ліпних виробів. З їх допомогою звичайні рами для дзеркал, сходові поручні, полиці та ніші перетворюються на елементи розкоші. При декоративній обробці приміщень дивовижний ефект дає спільне використання елементів ліпнини з гіпсу і гіпсокартону для виготовлення всіляких вертикальних поверхонь, багаторівневих стель, ніш, арок та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *