Значення імені Домініка

Зміст

Ім’я Домініка має глибоке значення і тісно пов’язане з його латинським корінням. У цій статті розглянемо різні аспекти значення цього імені, його походження, характеристику, сумісність з іншими іменами та інші цікаві аспекти.

Значення та походження

Ім’я Домініка має латинське коріння і походить від чоловічого імені Домінік, яке означає “належна Господу”, “божа”, “панська”. Це ім’я має християнське походження і має символічне значення в контексті віри.

Жіноче ім’я Домініка володіє сильним і благородним значенням. Воно символізує вірність, щирість, справедливість, мудрість і духовність.

Характер

Домініка зазвичай має сильний характер і гострий розум. Вона незалежна, уперта і має свою точку зору на все. Домініка має сильне почуття справедливості і завжди готова захистити тих, хто цього потребує. Вона має багато друзів і є дуже товариською людиною. Люди з іменем Домініка часто відрізняються активністю, рішучістю та впевненістю в собі. Вони мають лідерські якості та здатність брати на себе відповідальність. Характер Домініки може бути також описаний як енергійний, пристрасний та цілеспрямований.

Сумісність

Домініка – це ім’я, яке може легко поєднуватися з різними іншими іменами. Домініка буде щаслива з чоловіком, який має сильний характер і гострий розум. Їй підійдуть такі чоловічі імена, як Максим, Михайло, Олександр, Сергій, Дмитро.

Коли іменини

Ім’я Домініка святкує своє свято 6 липня. В цей день прихильники цього імені святкують та відзначають не лише день народження, але й особливу подію, що символізує їхню індивідуальність та духовну спадщину. Для друзів і родичів цей день стає чудовою нагодою виразити своє визнання і любов до Домініки, подарувавши їй незабутні миті радості та щастя.

Різні форми імені

Різні форми імені Домініка можуть бути скорочені, пестливі та прізвиська, які використовуються як варіанти спілкування або показник близькості.

  • Скорочені – Дома, Доня, Міка, Ніка;
  • Пестливі – Домінічка, Доміночка, Домінуся, Домінушечка;
  • Прізвиська – Доміна, Доміно, Міка, Ніка.

Відомі люди з ім’ям Домініка

Домініка Цібулкова – словацька тенісистка, переможниця турнірів Великого шолома.

Домініка Торн – американська акторка. Вона знялася у фільмах «Якби Біл-стріт могла заговорити» (2018) та «Юда і чорний месія» (2021).

Домінік Тіппер – британська акторка, співачка і танцівниця, також відома під ім’ям «Міс Тіппер». Найбільшу популярність здобула роллю інженерки «Наомі Наґати» в науково-фантастичному телесеріалі «Простір».

Як буде ім’я Домініка іншими мовами

Як ім’я Домініка пишеться іншими мовами:

  • Англійська: Dominika
  • Іспанська: Dominga
  • Італійська: Domenica
  • Німецька: Dominika
  • Французька: Dominique
  • Польська: Dominika

Ім’я Домініка – це красиве і благородне ім’я, яке має сильне значення і дарує своїй власниці сильний характер і багато позитивних якостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *