Купити кулер у Дніпрі, кулер для води настільний

кулер
Зміст

Коли йдеться про забезпечення питною водою офісне приміщення, установу, торгові чи освітні заклади на допомогу стає послуга доставки води. Та для того, щоб використання об’ємного бутля не створювало дискомфорту і труднощів, власники додатково замовляють обладнання для подачі води. Хоча варто зазначити, що останнім часом стало доволі поширеним купляти кулер у Дніпрі й для домашнього використання. Даний пристрій є не лише зручним, а й напрочуд гігієнічним, особливо це актуально для громадських місць та великого скупчення людей.

На сьогодні, виробники пропонують два варіанти кулерів: підлоговий та настільний. Кожен з них виконує одну й ту ж головну функцію – подача та підігрів води. Відмінності полягають у способі розташування, можливостях, вбудованих функціях та зовнішньому вигляді. Як правило, настільні кулери для води мають малі габарити, меншу кількість завдань, тому, відповідно, є дешевшими.

Особливості настільного кулера

Даний вид обладнання популярний серед власників будинку чи квартири. Саме настільний кулер практичніше використовувати для домашніх потреб. Це пояснюється його скромними габаритами (близько 45×30×35, вага 4-5 кг). Крім того, його продуктивності вистачає для сім’ї до 4 осіб, що є доволі практично та вигідно. Важливою особливістю настільного кулера, яка відрізняє його від підлогових моделей, є відсутність функції очищення води, а також стриманий зовнішній вигляд. Відповідно, що цей варіант диспансера використовується виключно для бутильованої води.

Пропонуємо на прикладі конкретної моделі, яку найчастіше замовляли споживачі питної води «Н2О», розглянути функції та характеристики настільних кулерів. 

Кулер для води HotFrost D65Е (з електронним охолодженням)

кулер

Замовляючи воду ТМ «Н2О», попіклуйтеся про свою зручність та комфорт, під час користування артезіанською водою 19 літрів. Наші постійні клієнти обирають для своїх потреб дану модель кулера, адже HotFrost D65Е (з електронним охолодженням) – це чудове поєднання необхідних функцій, доступної ціни, а також практичності у розташуванні обладнання. Як правило, дані моделі представлені у двох кольорах (білому та чорному) та мають невеликі габарити, що дозволяє облаштувати кулер на столі, тумбі чи підвіконні.

Прилад виготовлений з якісного нержавіючого матеріалу, тому можете бути впевненими, що кулер прослужить довгі роки. Зауважимо, що ТМ «Н2О» надає гарантійний термін на 24 місяці для обслуговування у разі порушення роботи кулера. Хоч обладнання потребує підключення до мережі для електричного охолодження, проте кулер не споживає багато електроенергії. Впевнені, що він стане незамінним помічником на вашій кухні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *