7 смішних українських комедій

Зміст

В Україні завжди цінували гумор та вміння розслабитися навіть у найважчі часи. Комедії стали не лише розважальним втіхою, але й важливим елементом культурного життя, який здатний підняти настрій та надихнути на оптимізм. Українська кінематографія не залишається осторонь цього явища. В цій статті ми розглянемо 7 смішних українських комедій, які здатні розсмішити глядача до сліз та віддати душевне тепло, необхідне в сірі будні.

Чому варто дивитися українське кіно

Більшість людей схильні обирати фільми з-поза кордону, часто з Голлівуду, як вважають, там знаходиться якість та розвага. Проте українське кіно пропонує багато переваг, які варто розглянути докладніше. Насамперед воно є важливою складовою української культури. Кіно дає можливість познайомитися з українськими традиціями, історією та сучасним життям. Підтримуючи українське кіно, ми підтримуємо кінематографістів країни та розвиваємо українську культурну індустрію. Також українське кіно пропонує різноманіття жанрів, від комедій і драм до трилерів і фантастики. Це дає можливість кожному знайти щось для себе, незалежно від свого смаку та настрою. Крім того, українські фільми стають все більш якісними та визнаними на міжнародному рівні. Вони здобувають нагороди на кінофестивалях і отримують позитивні відгуки від глядачів за кордоном. Українське кіно відкриває для нас нові таланти – акторів, режисерів, сценаристів. Вони можуть стати майбутніми зірками світового кіно та принести свіжість та оригінальність у галузь. Варто зазначити, що вітчизняні фільми часто торкаються актуальних тем, що стосуються українського суспільства. Це допомагає глядачам краще зрозуміти проблеми та реалії своєї країни. Загалом, дивлячись українське кіно, ми не лише насолоджуємося якісними творами мистецтва, але й підтримуємо українську культуру, економіку та виражаємо свій патріотизм.

Список смішних українських комедій

У нашому списку ви точно знайдете собі вдалу комедію на вечір!

“Мої думки тихі”

“Мої думки тихі” – перша комедія режисера Антоніо Лукіча, яка отримала особливу нагороду на кінофестивалі у Карлових Варах і зібрала величезну касу у прокаті. Фільм розповідає про життя звукорежисера Вадима, яке є повне невдач у роботі та особистому житті. Проте все може змінитися, коли канадські партнери пропонують йому несподівану угоду. Вадиму потрібно записати голоси рідкісних пташок з Закарпаття. Його енергійна мама вирішує приєднатися до компанії, і їхня подорож перетворюється на смішну і водночас зворушливу історію про стосунки матері та сина.

“Шляхетні волоцюги”

Це весела історія про двох хлопців з Львова, Бодю та Мірека, які завжди сміються, жартують і полюють на дівчат. Проте вони опиняються в серйозній ситуації під час Другої світової війни, коли виявляється, що вони мають рятувати світ. Справа в тому, що десь посеред львівських вуличок прихований легендарний браслет Александра Македонського, який робить його власника непереможним. І, звісно, його хочуть отримати і Гітлер, і Сталін. Але на диво, цей браслет потрапляє до Христі, яку опікували саме Бодя та Мірек. З цього моменту починається ціла низка кумедних пригод, під час яких нацисти, радянські шпигуни і хлопці полюють за браслетом і Христею.

“Дон Жуан із Жашкова”

Женя Горобчик, киянин і фотограф, завжди був впевнений у своїй привабливості для жінок, і часто йому це поверталося взаємністю. Але коли виникають проблеми з коханкою, дружиною і колишньою дружиною, він відчуває себе в глухому куті і здається, що єдиний вихід – це кінець. Проте, як кажуть, кохання завжди знаходить свій шлях. Нове кохання зцілює його розбите серце та повертає смак до життя.

“Інфоголік”

Сучасний світ переповнений новинами і соціальними мережами. Головний герой фільму Максим занурений у роботу, не помічаючи свою дружину та навіть не знаючи про її вагітність. Він відчувається відокремленим від реальності, поглинутий екранами свого смартфона й комп’ютера. Однак раптова зміна подій ставить його у складну ситуацію, і він змушений шукати поради у свого друга. Разом вони намагаються зрозуміти, що відбувається, і врегулювати своє особисте життя. Щоб виправити стосунки з коханою, Максиму доведеться переглянути своє ставлення до роботи і навести порядок в своєму житті.

“Велика прогулянка” 

У центрі цієї історії – дві зовсім різні родини: одна з них – працівники культури Драгоманові, а інша – районні бізнесмени Наливайченки. Вони вирішили влаштувати вечірку на одній галявині для шашлику, кожна родина вважає це місце своїм. Тут починаються пригоди, протистояння, хитрощі та підстави. Неочікувано з’являються великі гроші, різні смаки та різноманітність думок про те, як жити “правильно”. Це історія про абсолютно різних людей, яких може об’єднати загроза, що стоїть перед ними. Змагаючись між собою, вони змушені згуртуватися, щоб протистояти спільній небезпеці.

“Гуцулка Ксеня”

Старий мільйонер Микола Данилюк, американець українського походження, розуміє, що йому залишилося зовсім трошки часу. Він написав заповіт: один мільйон доларів піде його синові Ярославу (або просто Яро), якщо той одружиться на свідомій українці. Із цим завданням хлопець вирішив податися до далекої країни, щоб виконати бажання батька. Така сума просто не може зникнути! Найкраще місце для цього, звісно ж, Карпати. Яро вибрав Ворохту. Тут його очі точно розбіжаться – усюди справжні українки, чистіше нікуди. Але серед них треба обрати одну. Можливо, під час цих пошуків Яро змінить свій світогляд.

“Ржака”

Невідомі викрадають артхаусного режисера та його знімальну групу і ставлять перед дивними вимогами. “Усі втомилися від серйозних фільмів. Я хочу, щоб ви зняли комедію”, – каже лідер викрадачів режисеру. Під загрозою смерті режисер повинен створити таку комедію, що навіть експертам без почуття гумору буде смішно до сліз. Часу мало, а серед акторів лише смертельно хвора клоунеса, яка не може сміятися через параліч обличчя, та невдаха клоун, якого вигнали з училища за неспроможність.

Наведені 7 українських комедій демонструють різноманіття та оригінальність кінематографічної індустрії України. Від веселих пригод українських мешканців до гумористичних інтерпретацій сучасних суспільних тем – кожен фільм має свій неповторний шарм та можливість доторкнутися до глядачів різних вікових категорій. Такі комедії стають не лише джерелом розваги, але й способом підтримки вітчизняної кінематографічної індустрії, а також сприяють популяризації української культури як у власній країні, так і за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *