Елайнери Invisalign: інноваційний підхід до корекції прикусу та вирівнювання зубів

Елайнери
Зміст

Пацієнти, перед якими постає питання вибору методу ортодонтичного лікування, повинні зважити всі «за» та «проти». Сьогодні одним із найчастіше використовуваних способів корекції прикусу та вирівнювання зубів є брекети. Проте, попри ефективність, у конструкції є свої мінуси, зокрема помітність у ротовій порожнині, проблеми з проведенням гігієнічних процедур та ін. Цих недоліків немає в елайнерах — інноваційних системах, котрі стають все популярнішими серед пацієнтів з усього світу. На особливу увагу заслуговує технологія Invisalign. Розповідаємо детальніше про систему, щоб кожен міг зробити усвідомлений вибір.

Що таке елайнери

Елайнери — це прозорі капи, які виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Конструкції знімаються, що дозволяє зручно приймати їжу та проводити гігієнічні процедури. Щоб досягти бажаного результату лікування, носити їх потрібно не менше ніж 22 години протягом доби та дотримуватися рекомендацій лікаря. Кожен пацієнт отримує свій комплект кап, завдання кожної з яких — поступово переміщувати зуби в потрібне положення. Переваги елайнерів:

 • високі естетичні характеристики — система непомітна в роті;
 • швидке звикання — капи не натирають ясна та язик, не заважають дикції та щільно прилягають до зубів;
 • висока ефективність — елайнери створюють тиск на окремі зуби, завдяки чому вони займають потрібне положення;
 • забезпечення якісної гігієни — капи не заважають чистити зуби, проводити інші гігієнічні процедури;
 • швидке лікування — у порівнянні з використанням брекетів на корекцію потрібно значно менше часу;
 • безпечність — конструкція не шкодить емалі, дозволяє вести звичний спосіб життя та займатися спортом.

Елайнери можуть вибирати активні, публічні люди. Вони не створюють психологічного дискомфорту.

Чим відрізняється система Інвізілайн

У чому ж особливості системи Invisalign? Вона розроблена американською компанією Align Technology, фахівці якої винайшли технологію елайнерів. Серед особливостей продукції виробника варто виділити:

 1. Технологію Outcome Simulator. За лічені секунди моделює майбутню усмішку пацієнта після завершення лікування. Це дозволяє пацієнтові бачити очікувані результати.
 2. Матеріал SmartTrack. Це власна, запатентована розробка компанії. Матеріал забезпечує м’яке, але постійне зусилля для переміщення зубів, що дозволяє краще контролювати рухи та забезпечує швидке лікування.
 3. Технологія SmartStage. Дозволяє програмувати рух кожного зуба в певній послідовності та в потрібний час. Це забезпечує оптимальні результати лікування та передбачуваність процесу.

Ці особливості роблять систему «Інвізілайн» найбільш інноваційною у своїй сфері. Вона стає вибором тих, хто цінує комфорт, естетику та ефективність.

Як відбувається процес лікування елайнерами Invisalign

Встановити такі елайнери в Житомирі можуть тільки сертифіковані фахівці. Лікування з використанням системи Invisalign передбачає декілька етапів:

 1. Консультація з ортодонтом. Лікар оцінює стан зубів та прикусу, обговорює бажані результати та визначає, чи підходить пацієнту ця система.
 2. Діагностика та планування лікування. Ортодонт складає індивідуальний план терапії, визначаючи кількість і послідовність застосування елайнерів.
 3. Виготовлення елайнерів. Після погодження плану лікування дані надсилаються на завод Align Technology у США. Там елайнери створюються індивідуально для кожного пацієнта.
 4. Носіння елайнерів. Пацієнт отримує свій комплект кап. Кожна з них носиться приблизно 2–3 тижні.

Потрібно періодично відвідувати ортодонта, який буде контролювати процес і вносити необхідні корективи в лікування, якщо це необхідно.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *