Apple Watch Ultra 2 — головні особливості та технічні характеристики годинника

Apple Watch
Зміст

Apple Watch Ultra 2 — найкращий розумний годинник для екстремальних видів спорту. У вересні 2022 року Apple підвищила планку в галузі виробництва смартгаджетів, адже новий Ultra 2 вражає своїм великим та чітким екраном, багатофункціональною кнопкою дії та спеціальними спортивними опціями. Гаджет можна використовувати як інструмент для дайвінгу та інших видів активностей, він має захист від вологи та пилу, а також оснащений системою сповіщень SOS у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Годинник має потужний чіп та акумулятор, що дозволяє йому працювати швидко та довго без підзарядки. А широкий вибір функцій допомагає стежити за важливими показниками здоров’я під час будь-яких активностей або у стані спокою. 

Придбати новий гаджет можна у магазині Apple у Києві Іподром, де є широкий асортимент сучасних моделей з багатим набором функцій та потужними комплектуючими. На сайті доступний великий каталог з найкращими пристроями за вигідними цінами. Замовити їх з доставкою легко онлайн на сайті, а також за потреби можна отримати консультацію від менеджера щодо вибору годинника. 

Apple Watch Ultra 2 — потужність, яка вражає

Епл Вотч Ультра 2 працює на базі нового процесора Apple S9 SiP. Порівняно з попереднім поколінням, якість графіки покращилася на 30%, а кількість транзисторів зросла на 60% і досягла 5,6 мільярда. 4-ядерний модуль Neural Engine дозволяє годиннику бути ще більш ефективним. Це особливо відчутно при взаємодії з голосовим помічником, використанні жестів та обчисленні ключових показників.

Новий жест для ще більшої зручності

Функція Double Tap на Apple Watch Ultra є інноваційною можливістю керування годинником за допомогою жестів. Для її активації досить просто двічі торкнутися екрану великим та вказівним пальцями. Ця функція дозволяє виконувати різноманітні дії:

 1. Прийняти чи завершити виклик.
 2. Запустити таймер.
 3. Вимкнути будильник.
Apple Watch

Особливість Double Tap полягає у високій чутливості та точності, що дозволяє користувачу легко та швидко виконувати потрібні команди. Ця функція робить користування годинником інтуїтивно зрозумілим і швидким.

Нові можливості з голосовим помічником Siri

В Apple Watch вперше деякі команди Siri обробляються прямо на годиннику, без потреби у Wi-Fi або стільниковому зв’язку. Наприклад, для встановлення таймера або маршрутної точки ви можете використовувати Siri без додаткових з’єднань, що значно прискорює взаємодію з асистентом. Також Siri може надавати доступ до даних програми Health, дозволяючи запитувати, скільки часу тривав ваш сон або отримувати інформацію про прогрес кільця активності.

Функціональність та автономність гаджета

Деякі програми отримали невеликі оновлення. Наприклад, тепер велосипедисти зможуть підключати спеціальні Bluetooth-аксесуари для вимірювання каденсу, швидкості та потужності. А також ступінь занурення можна буде відстежувати на iPhone за допомогою додатку “Фітнес”. Додатково, є можливість отримати дані, скільки ви провели часу на денному світлі.

Apple Watch Ultra 2 має оснащений багатьма корисними функціями:

 • вимір пульсу;
 • аналіз насиченості крові киснем;
 • складання ЕКГ;
 • визначення аварій;
 • активація сирени;
 • вимір висоти;
 • компас;
 • датчик зовнішнього освітлення;
 • apple Pay;
 • apple Music.

Час автономної роботи залишився незмінним — 36 годин у звичайному режимі використання. У режимі зниженого енергоспоживання модель здатна працювати протягом 72 годин. Це, як і раніше, один із найкращих показників автономності серед розумних годинників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *