Апарати ШВЛ: види, характеристики та особливості вибору

Зміст

Апарати ШВЛ у Harwind представлені різноманітними моделями. Компанія Harwind – це офіційний дистриб’ютор медичного обладнання для українських клінік, що постачає великий асортимент найменувань продукції. Тож варто знати, як обрати той чи інакший прилад ШВЛ, чим вони відрізняються та який буде оптимальним для операційної, реанімації чи палати інтенсивної терапії.

Види апаратів ШВЛ

Ці пристрої призначені для пацієнтів, що не мають можливості дихати самостійно. Апарат постачає повітря в легені хворого, наповнюючи їх, та виводить назовні вуглекислий газ. Таким чином відбувається імітація природнього дихання та підтримується життя пацієнта. Виділяють кілька різновидів апаратів ШВЛ.

Стаціонарні

Найбільш функціональні системи, що мають бути у кожній реанімації та операційному приміщенні. Зазвичай вони мають декілька режимів роботи, мають доволі значну вагу та розмір.

Транспортні

Найменші моделі, що призначені для екстрених випадків. Їх актуально розміщувати у авто, призначених для швидкої допомоги.

Портативні

Ці моделі характеризуються невеликим розміром та вагою. Проте їх функціональність неширока. У комплектацію входять додаткові балони.

Також кваліфікують прилади за способом дії:

 • інвазійна – передбачає встановлення трубки у трахею;
 • неінвазійна – установка трубки не передбачується.

Функціональність та характеристики

Налаштування приладу має враховувати наступні параметри:

 • час вдиху;
 • тиск на вдиху;
 • частота дихання;
 • тиск на видиху;
 • співвідношення між часом вдиху та видиху;
 • тригер на активацію вдиху.

Це базові функції. Проте моделі можуть мати розширений функціонал, що залежить від конкретного пристрою та виробника.

Щоб обрати певну модель, варто враховувати такі особливості:

 1. Ручний/електричний/пневматичний/комбінований привід.
 2. Чи входить у комплект датчик сповіщення про зміни показників температури суміші, тиску, наявності збоїв у електропостачанні.
 3. Резервна вентиляція, що забезпечує продовження роботи (завдяки вмонтованій батареї) у разі відключення електропостачання. Така функція є вкрай важливою та допомагає при проблемах з центральною електромережею. Запас роботи має складати мінімум 60 хвилин.

Купити професійні апарати ШВЛ за вигідною ціною

У компанії Harwind можна придбати функціональні апарати ШВЛ від надійних виробників. Все обладнання має сертифікати та супроводжується гарантією. Сервісний центр розташований у місті Київ. Можливий виїзний сервіс по всій території України.

Спеціалісти компанії Harwind навчають співробітників клінік техніці експлуатації пристроїв та консультують по будь-яких питаннях. До менеджерів можна звертатися із питаннями допомоги у виборі необхідного обладнання, особливостей використання, гарантійного та постгарантійного обслуговування.

Усі апарати реалізуються за вигідною ціною, що дозволяє забезпечити швидке повернення коштів, що були інвестовані у обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *