Алкоголізм: Лікування залежності в Наркологічній клініці Олега Василенко

Зміст

Алкоголізм нажаль є дуже розповсюдженою проблемою, з якою стикаються українські сім’ї. Згідно статистиці Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 40 відсотків підлітків у віці від 14 до 18 років регулярно вживають алкоголь. А кількість дорослих, які регулярно вживають алкоголь, складає 82%. Надмірне споживання та неможливість відмовитись від цієї звички призводять до залежності, яка руйнує сімейні відносини та життя залежної людини. Проте вихід із ситуації є. У клініці Олега Василенка https://vacilenko.com/ допомагають безпечно позбутися алкогольної залежності з гарантованим результатом.

Розуміння алкогольної залежності: Перший крок до одужання

Найважливіше – це зрозуміти, що у пацієнта залежність. Він має дійти висновку, що потребує допомоги та що далі так продовжитися не може. Допомогти відважитися на лікування може психолог, який працює в клініці. Він проведе бесіду, яка допоможе зрозуміти, що алкогольна залежність є і з нею треба боротися.

Персонал клініки Олега Василенка враховує унікальні потреби кожного пацієнта

Якщо одна людина має сильне здоров’я та вольову натуру, то інша може не хотіти приймати відповідні ліки чи навпаки потребувати складного відновлення організму, що постраждав через надмірне вживання алкоголю.

Професійна Медична експертиза оцінка та діагностика

Для призначення індивідуальної програми лікування пацієнт проходить етап діагностики та медичної експертизи. Після цього лікар буде мати повну картину того, в якому стані знаходиться пацієнт та яка саме допомога йому потрібна.

Інноваційні методи: Сучасні технології у боротьбі з алкогольною залежністю

У клініці практикуються декілька сучасних методів позбавлення від тяги до алкоголю та залежності від нього:

  • укол Дисульфіраму;
  • підшивка;
  • лазерне кодування;
  • сеанси гіпнозу по методу Довженка.

Обов’язковими є виведення з запою та реабілітаційна психологія. Проходження комплексного лікування допомагає повернутися до нормального життя у суспільстві.

Супровід пацієнтів у процесі адаптації до повсякденного життя без алкоголю

Фахівці клініки продовжують психологічно підтримувати пацієнтів, що пройшли лікування, на протязі наступних двох років. Це допомагає адаптуватися у звичайне життя без повернення до алкоголю.

Довіра та конфіденційність: Як клініка Олега Василенка забезпечує безпеку

Більшість відвідувачів не хотіли б, щоб про існування проблеми алкоголізму не дізнались у їхньому оточенні чи на роботі. Лікування у клініці є абсолютно конфіденційним. Про наявність проблеми буде знати лише доктор, пацієнт, та родичі, які супроводжують пацієнта.

Професійне лікування алкогольної залежності допоможе позбутися постійної прив’язки до спиртних напоїв та усіх проблем, пов’язаних із цим. Варто знати, що чи раніше прийняти відповідні заходи, тим ефективнішим буде процес лікування. Тому краще звертатися одразу після розуміння того, що проблема алкоголізму таки існує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *