Як одягнути дитину на прогулянку: 5 практичних порад

Зміст

Для новоспечених батьків збір дитини на прогулянку дуже часто перетворюється на справжню проблему. Як і що саме вдягнути малечі, аби вона не змерзла і не перегрілася на дворі? Наступні 5 практичних порад допоможуть легко зорієнтуватися який одяг для новонароджених хлопчиків і дівчаток обрати, і головне, бути певними, що дитина відчуватиме комфорт у будь-яку погоду. 

Правило багатошаровості

Є одним із головних правил, яке варто взяти на озброєння молодим батькам. Малюк повинен бути одягнений у кілька шарів одягу. По-перше, завжди можна в разі чого зняти щось зайве з дитини або навпаки додати, якщо погода зміниться під час прогулянки. А по-друге, між шарами одягу знаходиться повітря, яке зберігає оптимальну температуру всередині. 

Кількість шарів залежить від віку дитини:

  • дитина від 0 до 1,5 років має активний обмін речовин і тому, якщо дорослому прохолодно, то малюку комфортно, якщо дорослому тепло, то малечі, навпаки, спекотно. Від 0 до 1,5 років на дитині повинно бути на один шар одягу менше, ніж на дорослому. І головне, одяг для немовлят має бути максимально натуральним і приємним на дотик. 
  • З 1,5 до 3 років діти мають бути одягнені, навпаки, на 1 шар більше, ніж дорослі.  

Комфорт під час руху

Діти зазвичай активно проводять час на дворі, грають в рухливі ігри, тому ніщо не повинне їм заважати. Найкращий варіант для зимової прогулянки або міжсезоння комфортний комбінезон чи комплект із куртки та комбінезону. Звертайте увагу на якість таких речей і склад наповнювача. Дитячий одяг carter’s – найкращий вибір відповідальних батьків. Верхній одяг має бути не просто красивим, а й практичним, відштовхувати вологу, пил, бруд, а ще бути легким і міцним. 

Активним дітям – відповідний одяг

Якщо дитина є дуже рухливою, а на додачу швидко пітніє під час прогулянок, має зайву вагу, то варто придбати термобілизну з ефектом відведення вологи, тобто спеціального синтетичного матеріалу. Головне, пам’ятати, що термобілизна одягається на голе тіло. Інакше вона не працюватиме. 

Не можна кутати рот та ніс взимку

Адже так на теплому шалику, яким батьки часто прикривають рот і ніс, накопичується конденсат, який перетворюється в вологу. В результаті дитина дихає цим холодним вологим повітрям і ризикує застудитися на рівному місці. 

Ноги завжди в теплі 

Переохолодження починається з ніг, тож правильний вибір взуття на зиму або міжсезоння дозволить забезпечити необхідним комфорт і тепло під час прогулянки. Воно не має бути затісним чи сидіти впритул на ніжці, краще всього мати невеликий запас довжини 0,5-1 см. Вільний простір має зігріваючий ефект. Від правильності вибору взуття залежить також постава дитини, здоров’я її хребта і суглобів, про що теж потрібно пам’ятати. 

Наостанок варто зазначити, що прогулянки на свіжому повітрі у будь-яку погоду дуже корисні дітям, за умови, якщо вони правильно вдягнені. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *