Секрети: як зустріти Новий рік та почати його продуктивно

Новий рік
Зміст

Ми всі чекаємо від Нового року неймовірних змін, навіть перебуваючи у дорослому віці. Відчуття певної казки у повітрі змушує нас міркувати, мріяти та загадувати бажання. Діти так і роблять та навіть отримують за це подарунки! Проте дорослим треба прикласти певні зусилля для реалізації своїх бажань. За посиланням провести зимовий корпоратив https://izki.ua/zimovyi-korporativ-na-pryrodi/ ви можете у загадковому місці, де на спокійний розум вдасться поміркувати про життя та вектор його розвитку, а саме у казкових Карпатах. 

Як зустріти Новий рік

З року в рік ми дотримуємося традиції та зустрічаємо Новий рік о 00:00, терпляче очікуючи на новорічну передачу та слова президента. Їжа готується цілий день, щоб потім після опівночі почати її смакувати та пити алкоголь. Проте такий спосіб зустрічі свята ніколи не приносить нам гарного самопочуття на наступний день. Навпаки, ми відчуваємо себе розбитими, шлунок досі сповнений неперевареної їжі, а ще й велика кількість посуду, яку треба прибирати на наступний день руйнує настрій. Тоді, може не обов’язково зустрічати свята за цією традицією та спробувати змінити хід речей? На сайті https://izki.ua/ ви можете замовити місце для чудового проведення часу подалі від дому та шумного міста – у гірській місцевості зимових Карпат. Як саме ми можемо зустріти Новий рік з користю для свого фізичного та ментального здоров’я?

  1. Лягти спати до 22:00. В це може бути складно повірити, адже традиція сидить дуже глибокого у нашій підсвідомості. Проте для організму це був би найкращій варіант: зранку ви можете почати перший день нового року зі свіжою тверезою головою та вже почати будувати свій щасливий рік по-новому. Багато хто страждає через погіршення графіку сну, особливо у наш час, та момент для вирішення цієї проблеми завжди відстрочується на «колись пізніше». Проте енергетично краще ніж новорічний час не знайти.
  2. Змінити типовий раціон харчування та віддати перевагу легкій їжі у нічний час. Провести час разом з родиною у таке свято багато чого коштує, та звісно, без їжі та вечірнього столу не обійтись. Замість м’яса, вареників, олів’є та інших традиційних дуже важких для організму страв, краще віддати перевагу овочам, фруктам. Зробіть з них ексклюзивні страви. Наприклад, салати з цікавими смаками, фруктове пюре або десерти. Є багато простору для творчості у цьому напрямку. Зранку після такої вечері ви гарантовано не будете відчувати важкість та негативний стан, викликаний переважно вживанням жирної їжі на ніч. 

Змінювати свої звички на Новий рік – це чудова ідея, яка зможе закласти мотивацію на цілий рік вперед. Щоб змінити систему свого життя важливо діяти тоді, коли для цього потрібно чимось пожертвувати. Проте ця жертва буде у нездоровому організмі, алкогольній інтоксикації та зруйнованому графіку, тому вона точно того варта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *