Ремонт ходової: значення та особливості

ремонт ходової частини автомобіля
Зміст

«Ремонт автомобіля – це не тільки гарантія безпеки на дорозі, але й збереження його вартості», – дані слова належать Людвигу Маццо. Це досить мудра цитата, що нагадує кожному власнику авто щодо важливості своєчасного ремонту. 

Навіщо потрібен ремонт ходової?

Періодично виникає необхідність провести ремонт ходової частини автомобіля, адже вона потребує особливої ​​уваги та турботи. Важливо зрозуміти, чому це потрібно. 

 1. Безпека на дорозі. Отже, бракована підвіска, зношені деталі або несправні амортизатори стають найчастішими причинами втрати керування машиною, аварійних ситуацій. 
 2. Своєчасний ремонт допоможе уникнути серйозніших проблем, капітального дорогого усунення проблем. Під час ремонту можна виявити та усунути невеликі дефекти, зношування деталей – перш, ніж поломка стане глобальною. 
 3. Підвищення комфорту під час їзди. Справна підвіска забезпечує плавну поїздку, знижує рівень вібрації, шуму, підвищує рівень керованості автомобілем. 
 4. Зниження зносу інших деталей та механізмів. Так, справна підвіска захищає двигун та інші вразливі складові машини від перевантажень. 

З метою забезпечення максимально якісного ремонту варто звернутись до офіційного сервісу Renault у Львові. Команда висококваліфікованих фахівців працює з використанням сучасного обладнання. Головна перевага – наявність досвіду в ремонті Renault та інших марок автомобілів.

Питання діагностики: етапи перевірки

Одна з важливих процедур, необхідних для визначення стану ходової – своєчасна діагностики підвіски. Рекомендується проводити діагностику кожні 10.000 км пробігу або щорічно для збереження оптимальних характеристик. 

 1. Діагностика ходової частини авто відбувається у кілька етапів. 
 2. Спочатку проводиться візуальний огляд: акцент робиться на компоненти підвіски; наявність корозії, видимих ​​ушкоджень. 
 3. Потім проводиться інструментальна перевірка на наявність люфтів, рівень зношування деталей, інших несправностей. Перевіряються пружини, амортизатори, кульові опори, стійки, важелі, компоненти. 

За потреби проводиться ремонт ходової частини, що передбачає заміну зношених деталей, встановлення нових підшипників, амортизаторів, проведення регулювальних робіт. 

Чи потребує автівка ремонту?

Як зрозуміти, що ваш автомобіль потребує ремонту ходової частини? Про це розкажуть такі ознаки: 

 • незвичайні стуки, шуми під час руху; 
 • нерівномірний знос шин; 
 • нестійкість автомобіля; 
 • втрата керованості; 
 • підвищена витрата палива. 

Якщо у вас виникли сумніви щодо справності автомобіля, варто звернутися до СТО «Гермес» у Львові. Серед послуг офіційного сервісу Renault – заміна гальмівних шлангів, вирішення проблем із барабанами, усунення стуків підвіски, регулювання підшипників і перелік інших робіт з ремонту ходової частини автомобілів. Зробіть важливий крок, забезпечуючи собі безпеку на дорозі – обирайте професійний підхід до ремонту автомобіля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *