Рефінансування: що це і як відображається на споживчих кредитах?

Кредит до зарплати
Зміст

Якщо ви вже колись брали споживчий кредит, то точно знаєте, що позичену суму необхідно обов’язково повернути банку чи іншій фінансовій установі, яка її видала. Зробити це буває простіше або важче – в залежності від життєвих обставин та економічної ситуації в країні. 

Якщо у певний момент ваше фінансове становище не дозволяє погасити позику вчасно, варто скористатись послугою рефінансування, яку надає український банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ». Вона дає можливість взяти кредит до зарплати і виплутатись зі скрутної ситуації.

З допомогою отриманих коштів можна погасити не один, а декілька кредитів, оформлених у різних фінансових установах, об’єднавши витрати. До того ж це зручно, оскільки не потрібно постійно думати про різні дати щомісячних платежів по кожному договору.

Хто може скористатись послугою перекредитування?

Відчувати себе боржником і регулярно отримувати дзвінки з нагадуванням про заборгованість не надто приємно, тому, якщо вже виникла така ситуація, краще скористатись послугою перекредитування. 

Вона доступна для таких категорій позичальників: 

  • ті, у кого не було боргів перед банками у минулому, тому їх кредитна історія вважається позитивною;
  • клієнти, у яких є стабільне джерело доходу (офіційне);
  • не збираються виїжджати з країни, поки триватиме строк дії позики.

Стати позичальником можуть лише повнолітні громадяни України, яким вже виповнилось 21 рік. Верхня вікова межа – 65 років.

Які документи знадобляться?

Для кредитного рефінансування знадобляться такі документи:

  • український паспорт;
  • код платника податків (ІПН);
  • довідка про доходи або інший документ, який підтвердить, що позичальник отримує певний дохід.

Чи потрібно буде надавати довідку, залежатиме від розміру позики: якщо вона менше 50 000 грн, довідка не потрібна, а якщо більше – банку знадобиться такий документ.

Звернувшись у «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ», ви отримаєте відповідь на заявку через 25 хвилин, якщо подасте її через сайт банку, а значить, зможете швидко впоратись зі своїми фінансовими труднощами.

Які ще послуги банку доступні фізичним особам?

Окрім позик клієнти банку можуть отримати й інші фінансові послуги, які допомагають зберігати і примножувати власні кошти, а також зручно ними керувати. До переліку входять:

  1. Гривневі депозити – Зростаючий (до 16,25% річних), Вільний (до 10,95%), Ощадний (до 10,5%);
  2. Накопичувальні рахунки – дозволяють отримувати додатковий дохід і заощаджувати кошти;
  3. Автоматичний овердрафт – дозволяє витрачати коштів більше, ніж є на рахунку;
  4. Картки – зарплатні, мультивалютні, єВідновлення.

Щоб стати клієнтом банку, вам не обов’язково йти у відділення (якщо воно є у вашому місті), оскільки все можна зробити дистанційно. 

Найпростіший спосіб – вказати на сайті свій номер телефону та ім’я у спеціальній формі, після чого представник установи сам вам зателефонує і відповість на запитання, якщо вони виникли, та розповість про послуги банку. 

Якщо не хочете чекати дзвінка, телефонуйте самі на гарячу лінію банку і дізнавайтесь потрібну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *