Вибір самоката: 5 причин купити самокат Micro

Зміст

Самокати користуються великим попитом  у великих та малих містах, серед дітей та дорослих, серед спортсменів та аматорів. Цей транспорт має витримувати певні навантаження та бути достатньо надійним і зручним. Крім того, для покупців важливий дизайн та можливість обрати модель по своєму смаку. Тому самокати Micro заслуговують своєї популярності, адже мають усі перелічені якості.

Чому варто купити самокат Micro

Причина номер один вважати самокати мікро одними з кращих на ринку – це те, що вони виробляються компанією Micro Mobility Systems Ltd зі Швейцарії. На сьогоднішній день термін діяльності компанія перевищує 20 років, а її продукція поставляється на ринки по всьому світу, більш ніж у 60 країнах. Товари бренду стали справжніми бестселерами на ринку самокатів і тому є кілька причин.

Широкий асортимент

Виробник пропонує дитячі самокати для наступних категорій:

  • від одного року;
  • від двох років;
  • від чотирьох років.

Для дітей від 5 до 12 років призначені самокати Micro Maxi Deluxe, що відповідають посиленному навантаженню у порівнянні із меншими моделями. Це дуже зручно, адже діти у цьому році більш усвідомлено захоплюються їздою на самокаті та прагнуть випробовувати свої сили у подоланні перешкод.

Моделі представлені із О-подібною та Т-подібною ручкою, безпечним сидінням. Зручність використовування сподобається як маленьких власникам, так і їх батькам.

Підліткові моделі та самокати для дорослих для катання по місту відповідають вимогам, обумовленим асфальтованими та ґрунтовими доріжками. Крім того, компанія пропонує широкий асортимент моделей для екстремальної їзди та виконання трюків. Тому ті, хто хоче вдосконалювати свої вміння, можуть сміливо обирати продукцію бренду Micro.

Висока якість та надійність

Для виготовлення самокатів використовуються найкращі матеріали. усі зварні шви виконуються ідеально. конструкція в цілому має високу міцність і може витримувати свідомо більшу вагу, ніж передбачено Згідно з інструкцією.

Самокати Мікро можуть використовуватися на щоденній основі і справно служитимуть багато років.

Продуманий дизайн

Асортимент включає моделі для дівчаток та хлопців, жінок та чоловіків, варіанти унісекс, спортивні та трюкові конфігурації. І кожен продукт має свій унікальний дизайн, що ідеально враховує особливості тієї чи іншої групи споживачів.

Доступна ціна

Незважаючи на високу якість, вартість самокатів не завищена. Вони постачаються за середньою ринковою ціною та абсолютно доступні для купівлі.

Додаткові переваги

Якісна ергономіка та продумана конструкція передбачують зручність експлуатації. В залежності від віку та зросту можна підібрати модель ідеального розміру.

Для українського ринку самокати Micro стали незамінним продуктом, що не має кращих аналогів за такою ж ціною. Саме тому, якщо потрібен самокат, варто розглянути усі відповідні до вимог пропозиції від бренду Micro. Можливо, саме серед них вдасться знайти той самий ідеальний варіант транспорту, без якого покупець вже не зможе обійтись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *