Радіовізіограф стоматологічний. Призначення техніки в стоматології

Зміст

Для підвищення результативності стоматологічної діагностики використовується радіовізіограф стоматологічний. Пристрій оснащений новітніми інтраоральними сенсорами, що дозволяє отримувати більш чітке цифрове зображення у порівнянні з класичними рентгенівськими апаратами. Підключення до комп’ютера дозволяє виводити зображення на екран за лічені секунди.

Радіовізіографи призначені для виконання наступних завдань:

  • отримання 3D моделей щелеп для точної первинної діагностики;
  • обстеження щелепно-лицевих структур перед протезуванням та імплантацією;
  • візуалізація важкодоступних зубів у ротовій порожнині;
  • діагностика перед проведенням хірургічних втручань та інших процедур.

Радіовізіографи легкі у використанні, адже сумісні з функціональним програмним забезпеченням для електронних пристроїв. Це дозволяє досліджувати отримані знімки, наближати зображення щоб більш детально обстежити окремі ділянки. На високому рівні знаходиться безпека пацієнтів завдяки відсутності рентгенівського випромінювання. Тому радіовізіографи можна без проблем встановлювати в місцях постійного перебування людей, а не обладнувати для них окремі приміщення.

Характеристики, за якими вибирають радіовізіографи

Радіовізіографи на сучасному стоматологічному ринку представлені десятками моделей. Незважаючи на схожу конструкцію та принципи роботи, обладнання відрізняється за технічними показниками. Тому для покупки оптимального варіанта рекомендується звернути увагу на наступні параметри:

  1. різновиди датчиків для діагностики – сенсори CMOS, оптиволоконні, APS та інші;
  2. роздільна здатність матриці, а також розмір пікселів отриманого зображення;
  3. інтерфейс для підключення до електронних пристроїв – USB, Wi-Fi, Bluetooth;
  4. габаритні розміри пристрою;
  5. активна область для обстеження;
  6. сумісність з різними операційними системами.

Це далеко не весь перелік характеристик, які впливають на функціональні можливості та сферу використання радіовізіографів. Багато чого залежить від ситуацій, для яких буде застосовуватись пристрій. Тому перед покупкою краще точно визначитись з параметрами, щоб не переплачувати за дороговартісні пристрої, якщо більшість їхніх функцій так і не буде використана. Можна підібрати оптимальний варіант залежно від наявного бюджету.

В стоматологічному інтернет-магазині «МедДент» представлені радіовізіографи виключно від перевірених європейських та азійських виробників. Серед моделей можна виокремити продукцію від таких брендів як Woodpecker, Durr Dental, MyRay, DuPhaMed, Eighteeth та інших компаній. Вони зарекомендували себе з найкращої сторони, тому куплене обладнання прослужить десятки років без втрати початкових функціональних можливостей.

Джерело: сайт meddent.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *