На айфоні горить яблуко, але не вмикається: що робити

Айфон не включається: горить яблуко, що робити, якщо зависає та тухне
Зміст

Айфони від компанії Apple є одними з найпопулярніших смартфонів у світі. Вони відомі своєю надійністю та високою якістю, проте іноді можуть виникати проблеми, куди ж без них в нашому житті, так? Одна з таких проблем – коли на екрані iPhone горить яблуко, але він не вмикається. У цій статті ми розглянемо кілька можливих причин такої проблеми та надамо кілька рекомендацій щодо її вирішення.

Причини проблеми

Існує кілька можливих причин, чому айфон може не вмикатися, хоча на екрані відображається яблуко. Ось декілька з них:

Розряджена акумуляторна батарея

Якщо ваш iPhone має недостатньо заряду в акумуляторній батареї, він може не вмикатися. Перевірте рівень заряду, під’єднавши його до зарядного пристрою. Якщо батарея розряджена, то, звісно, єдина порада буде – поставити його на зарядку. Але, як підказує нам досвід, вірогідність, що проблема саме в акумуляторі – крайня низька. Тому перейдемо до наступної можливої причини.

На айфоні горить яблуко, але не вмикається

Невистачає вільного місця

Це розповсюджена проблема на смартфонах. Ми впевнені, що ви знаєте про що ми говоримо, одже майже кожен стикався з нестачею вільного місця на телефоні. Це одна з причин, з якої айфон може зависати і ви бачите тільки, як горить логотип Apple – яблуко. Але, знову ж таки, судячи з досвіду – це не основна причина. Тому шукаймо далі.

Системний збій

Або збій системи. Інколи на iPhone можуть виникати системні збої, які призводять до такої проблеми. Спробуйте виконати “жорстке скидання” (hard reset) вашого айфона. Для цього тримайте натиснутою кнопку “Вимкнути” та кнопку “Гучність вниз” одночасно протягом кількох секунд, доки не з’явиться логотип Apple. Потім відпустіть кнопки та зачекайте, доки айфон перезавантажиться.

Пошкодження програмного забезпечення

Якщо iPhone не вмикається або зависає

Якщо ваш айфон не вмикається навіть після “жорсткого скидання”, можливо, проблема пов’язана з пошкодженням програмного забезпечення. В такому випадку вам може знадобитися відновлення iPhone через iTunes або Finder на комп’ютері. Підключіть свій айфон до комп’ютера та виконайте наступні кроки:

  1. Якщо у вас операційна система на Маке macOS Catalina або новіша, то відкрийте Finder. Якщо у вас macOS Mojave чи більш стара версія, то переходьте до програми iTunes.
  2. Знайдіть ваш iPhone (в лівому меню).
  3. Після того, як підключилися до свого айфона, треба виконати деякі нехитрі фокуси: для iPhone 8 та більш нових моделей (X, 12 SE2 і так далі) треба натиснути один раз на кнопку збільшення гучності, потім так само на кнопку зменшення гучності. А після цього – натискайте і тримайте натиснутою бічну кнопку. Для iPhone 7 все трохи простіше – одночасно тримайте натиснутими кнопки зменшення гучності та бічну кнопку.
  4. Повинен з’явитися на екрані режим відновлення телефону.
  5. Після цього виберіть пункт “Оновити”.

Проблеми з материнською платою

Це вже серьозна проблема, яку самостійно, на жаль, ви не зможете вирішити. Доведеться звернутися до сервісного центру, щоб вони змогли відновити ваш iPhone.

iPhone: горить яблуко, але не вмикається - що робити

Що робити, якщо нічого не допомогло?

У разі, якщо жодна з вищезазначених рекомендацій не вирішила проблему з вашим айфоном, рекомендується звернутися до офіційного сервісного центру Apple або зателефонувати на їхню підтримку для отримання додаткової допомоги та консультації. Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на офіційному сайті Apple, в розділі Підтримка.

Коли на екрані айфона горить яблуко, але він не вмикається, це може бути стресовою ситуацією для власника. Однак, найчастіше проблему можна вирішити шляхом перевірки заряду акумуляторної батареї, виконанням “жорсткого скидання” або відновленням програмного забезпечення айфона. Завжди пам’ятайте, що якщо ви не впевнені у вирішенні проблеми самостійно, найкраще звернутися до офіційного сервісного центру або зателефонувати на підтримку Apple для отримання допомоги.

Сподіваємося, що ми змогли допомогти вирішити вашу проблему. Будемо раді отримати від вас коментарі. Можливо, ви знайшли своє рішення проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *