Методи лікування міжхребцевої грижі в клініці Бохан

Зміст

Спосіб життя сьогодні не завжди дозволяє дбати про здоров’я хребта. Більшу частину часу люди проводять сидячи. При цьому рідко хтось підтримує про правильну поставу. І як результат, хребет тривалий час прибуває в неправильному положенні, зазнаючи значних навантажень. Це стає головною причиною виникнення протрузій та гриж. Зокрема, міжхребцева грижа l5 s1 є розповсюдженою серед людей різного віку.

Що таке міжхребцева грижа

По суті, це травма міжхребцевого диска. Наявність цієї травми призводить до порушення фіброзного кільця. У місці пошкодження утворюється розрив, через який назовні виходить пульпозне ядро, що є центральною частиною міжхребцевого диска.

Розрізняють три ступені даного захворювання:

 • протрузія (випинання від 1 до 3 мм);
 • пролапс (випинання від 3 до 6 мм);
 • грижа (випинають більше 6 мм).

Методи лікування міжхребцевої грижі

Сьогодні практикується три методи лікування гриж. Всі вони мають свої переваги і недоліки.

Операція

Втручання дозволяє швидко позбутися проблеми, болю та інших симптомів. Мінусом є те, що можливі рецидиви, існують ризики для здоров’я пацієнта, біль не завжди йде повністю.

Консервативне лікування

Відрізняється ефективним зменшенням запалення. Завдяки цьому може тимчасово піти біль. Даний підхід може допомогти спочатку полегшити стан, проте згодом, як правило, ефективність такого лікування знижується, запалення повертається. Грижа, яка нікуди не поділася, тисне на нервовий корінець.

Резорбція

Стимуляція резорбції грижі допомагає природним шляхом зменшити розміри грижі та усунути біль. Це не вимагає операції та повністю безпечно. Мінусом є більш тривалий процес лікування, необхідність точного дотримання рекомендацій лікаря. Ймовірність того, що це лікування допоможе, становить 90%.

Лікування грижі в клініці Бохан

Фахівці клініки Бохан https://bohan.clinic/ виконують низку процедур для ефективного лікування грижі без хірургічного втручання. Резорбція включає комплекс фізіотерапевтичного лікування, який у свою чергу складається з наступних методів:

 • внутрішньом’язові ін’єкції;
 • лазеротерапія;
 • магнітотерапія;
 • акупунктура;
 • медикаментозна корекція;
 • ударно-хвильова терапія.

Більш конкретний план лікування кожного пацієнта індивідуально складається лікарем за результатами діагностики.

Етапи роботи з клінікою Бохан

Звертаючись до клініки, пацієнти можуть розраховувати на таке:

 • Консультація включає огляд МРТ та безпосередньо пацієнта. Лікар також робить прогнозування ефективності лікування. При прогнозі 80% може знадобитися 1-2 курси. При прогнозі від 60 до 80% висока ефективність спостерігатиметься після 2-3 курсів. Якщо прогноз змушує менше ніж 50%, то пацієнту рекомендується виконати оперативне лікування.
 • Амбулаторне лікування згідно з розробленою програмою включає комплекс заходів розрахований на 12 днів. За цей час зменшується біль, природним чином зменшується розмір грижі. Один візит триває не більше 1 години.
 • Спостереження з боку лікаря протягом наступних трьох місяців допомагає визначити, наскільки швидко і ефективно зменшується грижа.

Професійна допомога в клініці Бохан сприяє повному зникненню проблеми у області хребту та поверненню пацієнта до нормального життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *