Імплантація зубів: шлях до комфорту та естетики у вашій посмішці

Зміст

Імплантація зубів — революційний крок у стоматології, який відновлює втрачені зуби так, що вони зовсім не відрізняються від природних. І йдеться тут не тільки про естетику усмішки, але й функціональність нових зубів — з ними легко насолоджуватися їжею без дискомфорту.

Розповідаємо більше про зубні імпланти, з чого складається процедура імплантації  і як доглядати за відновленими зубами. 

Значення імплантації зубів

Із втратою зубів змінюється прикус, з’являються проблеми з травленням та навіть щелепна кістка поступово атрофується. Тож імплантація зубів в Києві має безліч переваг. Вона не тільки відновлює зубний ряд, але й зберігає здоров’я сусідніх зубів, які не потрібно підпилювати, як у випадку з мостами. 

Імпланти зберігають щелепну кістку від атрофії кісткової тканини, яка часто виникає після втрати зубів, адже без зубів навантаження на щелепу зникає й кістка стоншується, а овал обличчя просідає. Тож це важливо не тільки для здоров’я ротової порожнини, але й для збереження красивого контуру обличчя. Імпланти запобігають таким проблемам та дають стабільну опору для коронок і мостів.

Підготовка до процедури

Перед імплантацією важлива ретельна діагностика, щоб визначити загальний стан ротової порожнини й виявити можливі протипоказання. 

Перший і найважливіший крок — консультація з лікарем-стоматологом. Наприклад, під час прийому фахівець VixClinic огляне ротову порожнину, рентгенологічні знімки й визначить, чи є можливість встановити імплантат.

Далі йде стоматологічна і загальносоматична підготовка. Це перевірка стану імунітету, кісткової тканини, крові та інших показників. Якщо потрібно, лікар призначає антибіотики чи інші медикаменти. 

Перед імплантацією важливо також пролікувати будь-які захворювання ротової порожнини, як карієс чи пародонтит, щоб усунути всі можливі шляхи поширення інфекції до імплантованих зубів. Також може знадобитися й професійне чищення зубів, щоб знизити ризик інфекцій.

Сучасні методи діагностики, як комп’ютерна томографія, дають можливість точно планувати розташування імплантів й передбачити можливі ускладнення.

Процес імплантації та відновлення

Сама імплантація зубів у VixClinic включає декілька етапів: від встановлення імпланту до фіксації коронки. 

На першому етапі в ході хірургічної операції лікар встановлює імплантат. Для цього в щелепу, в місці колишнього зуба, вставляють невеличкий титановий шуруп — “корінь” зуба. Операція проходить під місцевою анестезією і триває близько 30 хвилин.

Потім настає фаза загоєння, яка триває від 3 до 6 місяців. Протягом цього часу імплантат зрощується з кістковою тканиною.

Коли процес остеоінтеграції (зрощення) завершиться, стоматолог береться за  другий етап — встановлення зубної коронки. Для цього лікар робить необхідні відбитки й формує індивідуальну конструкцію коронки.

Коронка кріпиться на імплантат спеціальним гвинтом чи цементом. В результаті ви отримуєте, схожий на справжній, зуб який візуально не відрізняється від сусідніх. В більшості випадків вже через 2 тижні можна вільно харчуватися. 

А те, скільки коштує імплант зуба, залежить від складності самої процедури.  

Догляд за імплантатами та протезами

Перше і найважливіше, що потрібно зрозуміти, — імплантати й протези це не те рішення, яке працює за принципом “встанови і забудь”. Вони потребують уваги й догляду. Це означає регулярне відвідування стоматолога, щоб перевірити стан імплантатів і протезів, а також вчасно виявити й усунути будь-які потенційні проблеми.

А підтримувати оптимальний догляд допоможуть ці декілька порад:

1. Чистота ключова. З регулярним і ретельним чищенням імплантатів і протезів ви уникнете інфекцій та гарантуєте їхню довговічність.

2. Стежте за своїм здоров’ям. Загальний стан здоров’я впливає на стан ротової порожнини, а отже й імплантатів та протезів, тому важливо підтримувати здоровий спосіб життя.

3. Уникайте надмірного навантаження. Імплантати й протези розраховані на певне навантаження, тому уникайте того, що може їх пошкодити.

4. Використовуйте спеціалізовані продукти для догляду, розроблені спеціально для імплантатів і протезів, які збережуть їх у найкращому стані.

Регулярні візити до стоматолога й професійне чищення позбавлять вас від ускладнень та збережуть функціональність імплантів.

Імплантація зубів це чудова інвестиція у здоров’я й гарне самопочуття. Завдяки сучасним технологіям і висококваліфікованим фахівцям VixClinic отримати ідеальну посмішку і високу якість життя простіше ніж будь-коли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *