Алевтина: значення імені та походження

Зміст

Ім’я Алевтина має давнє і відоме походження, а його значення і таємниця завжди привертала увагу багатьох. У цій статті ми розглянемо всі таємниці імені Алевтина.

Значення та походження імені Алевтина

Алевтина – це гарне та рідкісне ім’я, яке має давньогрецьке походження. Ім’я Алевтина не згадується в православних святцях, тому при хрещенні дівчаток з таким ім’ям можуть давати друге церковне ім’я.

Значення імені трактується по-різному:

 • “Відбиття” або “відображення”- це тлумачення пов’язане з віруваннями, що ім’я впливає на характер і долю людини. Вважалося, що Алевтина, на кшталт дзеркала, відображає кращі якості навколишніх людей.
 • “Віддалена” або “чужа” – це значення підкреслює незвичайність та особливість імені.

Ім’я Алевтина відображає характер та настрій особи, яка його несе. Зазвичай люди з цим ім’ям відзначаються своєю позитивною енергією, веселим сприйняттям світу та здатністю робити життя яскравішим. Вони можуть бути емоційно стійкими та вміти робити навколишніх щасливими своїм оптимізмом.

Алевтина – досить рідкісне ім’я, яке стало популярним у 20-ті роки XX століття. Зараз воно зустрічається все рідше.

Характер імені Алевтина

Алевтина – не просто ім’я, це мелодія, що звучить впевненістю та незалежністю. Жінка, нагороджена цим величним ім’ям, немов промінь сонця, освячує світ своїми талановитими гранями. В її характері гармонійно поєднуються сила волі, яка дає їй змогу досягати будь-яких вершин, рішучість, що допомагає їй з легкістю здолати будь-які перешкоди, незалежність, яка робить її вільною в своїх рішеннях і вчинках.

Алевтина – невтомна трудівниця, яка з відповідальністю підходить до будь-якої справи. Її працьовитість і гострий розум відкривають двері до успіху в різних сферах, наприклад: медицина, де вона може рятувати життя і дарувати здоров’я. Педагогіка, де вона ділиться своїми знаннями і запалює юні уми. Юриспруденція, де вона бореться за справедливість і захищає права людей. Економіка, де вона вміло розпоряджається ресурсами і досягає фінансового благополуччя. Наука, де вона відкриває таємниці світу і робить важливі відкриття. Творчість, де вона втілює свої таланти в мистецтві і дарує людям красу.

Алевтина – це не просто жінка, це особистість, яка залишає свій слід в цьому світі. Її доброта і справедливість роблять світ кращим, а сила духу вдохновляє навколишніх. Це ім’я переможниці, творчині, жінки з великим серцем і безмежним потенціалом.

Коли день ангела у Алевтини

В християнстві Алевтина (Валентина) Кесарійська (Палестинська) – це свята мучениця, яка жила в III столітті нашої ери. Вона була уродженкою Валентини Палестинської і постраждала за свою віру в Христа під час гонінь на християн при імператорі Максиміані. Алевтина була захоплена язичниками і піддана жорстоким тортурам. Її били палицями, кидали в розпечену піч і водили по розжареному вугіллю. Але Алевтина з стійкістю переносила всі муки і не відреклася від своєї віри. За свою стійкість і вірність Христу Алевтина була усічена мечем. Пам’ять святої мучениці Алевтини (Валентини) Кесарійської (Палестинської) відзначається 16 (29) липня. Алевтина є зразком стійкості і віри для всіх християн. Її життя і мученицька смерть вчать нас тому, що навіть в найважчих випробуваннях не можна відмовлятися від своїх переконань і завжди зберігати вірність Богу.

Церковне ім’я – Валентина

Як буде іншими мовами

 • Англійська – Alevtina, Aleutina, Aleucia;
 • Французька – Alevtine, Aleutine;
 • Німецька – Alevtina, Aleutina;
 • Іспанська – Alevtina, Aleutina;
 • Італійська – Alevtina, Aleutina;
 • Португальська – Alevtina, Aleutina;
 • Польська – Alawtyna, Aleutyna;
 • Чеська – Alevtína, Aleutina Alevtina, Aleutina;
 • Румунська – Alevtina, Aleutina;
 • Болгарська – Алевтина, Алеутина;
 • Українська – Алевтина;
 • Білоруська – Аляўціна;
 • Китайська – 阿列夫蒂娜 (ālèfùtìnà);
 • Японська – アレフティナ (arefutinā);
 • Корейська – 알레프티나 (allerepeutina);
 • Арабська – أليفتينا (ʾalīftīnā);
 • Іврит:- אליפתין (ʼalifətin).

Скорочення та пестливі форми імені Алевтина

Скорочені форми:

Аля, Алява, Лена, Тина, Туся, Алюня, Алюша.

Пестливі форми:

Алевтиночка, Аленька, Алюсечка, Алюшенька, Алюшенька, Алюшечка, Алюшенька, Алюнечка, Алюнюшка.

Відомі люди з імʼям Алевтина

Алевтина Тукан – молдованська актриса

Алевтина Кахідзе – українська художниця, з міста Донецьк.

Алевтина (фамілія скрита) – більш відома, як «Олівка», українська блогерка- комік.

Вибір скороченої або пестливої ​​форми імені залежить від віку, близькості стосунків з власницею імені та особистих вподобань носія імені.

Отже, ім’я Алевтина має глибоке значення та походження, що відображається в характері та енергетиці особи, яка несе це ім’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *