10 відомих моделей plus-size

Зміст

Індустрія моди стає все більш різноманітною, і в ній з’являється все більше моделей plus-size, які руйнують стереотипи та пропагують красу у всіх її проявах. Ці моделі не лише впевнено крокують подіумом, але й знімаються для обкладинок глянцевих журналів, беруть участь у рекламних кампаніях відомих брендів та стають натхненням для мільйонів людей по всьому світу.

Ешлі Грем (Ashley Graham)

Американська модель, актриса та телеведуча, відома своїми пишними формами та активною позицією за бодипозитив. Вона з’являлася на обкладинках таких журналів, як Vogue, Harper’s Bazaar і Glamour, а також брала участь у показах мод таких брендів, як Michael Kors, Dolce & Gabbana та Lane Bryant.

Тара Лінн (Tara Lynn)

Американська модель, яка стала відомою після перемоги в конкурсі “Miss Plus Size America” у 2014 році. Вона з’являлася на обкладинках журналів People, Sports Illustrated та Cosmopolitan, а також брала участь у показах мод таких брендів, як Christian Siriano, Chromat і Addition Elle.

Деніель Мазерс (Danielle Moinet)

Французька модель, яка з’являлася на обкладинках журналів Vogue, Elle і Glamour. Вона відома своїм андрогінним образом та співпрацею з такими брендами, як Jean Paul Gaultier, Alexander McQueen і Thierry Mugler.

Крістал Ренн (Crystal Renn)

Американська модель, яка з’являлася на обкладинках Vogue, Harper’s Bazaar і Numero. Вона відома своїми класичними рисами обличчя та співпрацею з такими брендами, як Chanel, Dolce & Gabbana і Gucci.

Лізетт Моріс (Lizzy Parker)

Австралійська модель, яка стала відомою після участі в шоу “Australia’s Next Top Model”. Вона з’являлася на обкладинках журналів Marie Claire, Elle і Harper’s Bazaar, а також брала участь у показах мод таких брендів, як Versace, Ralph Lauren і Marc Jacobs.

Паула Ро (Paola Ro)

Італійська модель, яка з’являлася на обкладинках журналів Vogue Italia, Elle Italia і Glamour Italia. Вона відома своїми пишними формами та співпрацею з такими брендами, як Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli і Gucci.

Джесіка Сторр (Jessica Torres)

Американська модель, яка стала відомою після участі в шоу “America’s Next Top Model”. Вона з’являлася на обкладинках журналів People, Cosmopolitan і Elle, а також брала участь у показах мод таких брендів, як Lane Bryant, Torrid і Addition Elle.

Бетіна Франц (Bettina Fränzl)

Німецька модель, яка з’являлася на обкладинках журналів Vogue Germany, Elle Germany і Glamour Germany. Вона відома своїми пишними формами та співпрацею з такими брендами, як La Perla, Chantelle і Simone Perele.

Барбі Феррейра (Barbie Ferreira)

Американська модель, актриса та співачка, яка з’являлася на обкладинках журналів Teen Vogue, Paper і Dazed. Вона відома своїм еклектичним стилем та співпрацею з такими брендами, як ASOS, American Apparel і Forever 21.

Кендіс Хаффін (Candice Huffine)

Американська модель, яка стала першою plus-size моделлю, що з’явилася на обкладинці італійського Vogue у 2011 році. Вона також з’являлася на обкладинках таких журналів, як Elle UK, Harper’s Bazaar US і Numéro, а також брала участь у показах мод таких брендів, як Chromat, Prabal Gurung і Michael Kors. 

Це лише деякі з багатьох чудових моделей plus-size, які досягли успіху в індустрії моди. Їхні сміливість,впевненість і краса надихають людей різного розміру любити себе та своє тіло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *