Як швидко зупинити діарею

Зміст

Проблеми з травленням зазвичай виникають тоді, коли це найбільш незручно. Особливо неприємною є проблема діареї, що сприяє не тільки виникненню необхідності часто відвідувати певну кімнату, але й характеризується погіршенням самопочуття, зневоднення тощо. Тому діарею потрібно зупиняти якомога швидше. Допомогти у цьому може дієвий засіб, що представлений тут https://smecta.ua/.

Що прийняти при діареї

Існує цілий ряд вагомих причин, які могли призвести до діареї. Спричинити напад можуть, як токсини та інфекції, що попали в організм, так і порушення травлення чи інші обставини.

Одним з найбільш відомих та дієвих засобів є смекта. Цей препарат діє дуже швидко та абсолютно безпечний для дітей і дорослих.

Варто знати, що використовувати засоби, які зупиняють посилену моторику кишечнику та швидко купірують позив до дефекації, можна тільки у разі, якщо відомо, що до організму не попали інфекційні збудники чи отрута.

Причиною діареї може бути в тому числі ферментна недостатність. В такому разі потрібно лікувати саме систему травлення, адже в інакшому випадку напади будуть траплятися і далі.

Якщо діарея викликана стресом, допомогти у борбі з нею може заспокійливий засіб. Такі препарати слід приймати самостійно або разом із сорбентами. В останньому випадку можна досягти кращого результату.

Народні засоби проти діареї

Багато хто, незважаючи на ризик покладає надії на народні засоби. Дійсно, вони допомагали людству багато віків, але наразі не можуть зрівнятися по ефективності із медичними препаратами. Проте і такі засоби теж потрібно знати:

  • Зробити рисовий відвар, процідити його та випити два-три рази на добу по 100 мл. Рецепт полягає у відварюванні однієї столової ложки рису у 500 мл води впродовж 30 хвилин.
  • Використовувати кірку від граната. Ретельно вимиту, висушену кірку подрібнити за допомогою блендера у невеликий кількості води. Дати настоятися. Рідину пити по одній столовій ложці чотири рази на добу.
  • Кора дуба або черемха також використовується проти діареї. Потрібно буде настояти подрібнену рослину у воді, змішаній з цукром, сіллю та кількома краплями йоду.

Усі ці засоби можуть бути дієвими, проте їх використання потребує значного часу, якого може не бути. Та й результат при використанні народних засобів не є гарантованим.

Як лікувати діарею

Варто розуміти, що швидке припинення нападу ще не означає остаточне рішення проблеми. Тому в майбутньому вона може повернутися, якщо не знайти та не усунути справжні причини. Щоб не провокувати напади, потрібно в першу чергу:

  • убрати з раціону значну кількість продуктів, що є джерелом клітковини;
  • виключити вживання їжі, строк придатності якої закінчився;
  • переглянути вживання лікарських препаратів, таких, як антибіотики;
  • уникати стресів, займатися з психологом, щоб зняти емоційну напругу.

Поради при діареї

В першу добу дуже важливо відмовитись від їжі та пити якомога більше води. Шкоди не нанесуть рисові та трав’яні відвари. Ні в якому разі в найближчий тиждень не можна вживати смажені та копчені продукти, солодощі, ковбаси, алкоголь, фастфуд, консервовані продукти.

Слід пам’ятати, що швидко можуть зупинити діарею лише такі засоби, як Смекта. Тому ще до звертання до лікаря це буде дієвим рішенням проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *