Типи очищувачів повітря: чому це так важливо?

Типи очищувачів повітря: чому це так важливо?
Зміст

З кожним роком згідно офіційним статистичним джерелам, повітря стає все брудніше, через що значно погіршується рівень життя громадян. Боротися з цією проблемою можна, якщо почати застосовувати очищувач повітря. За приємну ціну очищувач повітря купити ви можете на сайті Ваш Клімат, де представлені доступні моделі для кожного.

Що таке очищувач повітря?

У сучасному світі якість повітря, яким ми дихаємо, стає дедалі важливішою. Забруднення атмосфери з кожним роком все більше вражають та стосуються майже кожної країни світу. Вони вражають атмосферу алергенами, пилом та іншими шкідливими хімічними речовинами, які ми отримуємо через заводи, автомобілі та літаки. У зв’язку з цим все більше зростає потреба використовувати електричні очищувачі повітря, які стають необхідними як в домашніх умовах, так і в офісах. Завдяки вбудованим механічним фільтрам або електростатичним, бактерії, віруси, леткі органічні сполуки та інші шкідливі частки забезпечують здорове середовище. Існує декілька видів електричних очищувачів повітря: 

  • З механічними фільтрами. Вони використовують фізичні бар’єри, такі як НЕРА-фільтри, для вловлювання частинок розміром до 0,3 мікрона. Це найбільш поширений тип, ефективний переважно проти пилу та бактерій. 
  • З електростатичними фільтрами. Завдяки електростатичним зарядам для притягування та утримання частинок на спеціальних високотехнологічних пластинах, ефективно видаляються навіть деякі алергени, дим та дрібні частинки.
  • На вугільних фільтрах. Вуглецеві фільтри мають змогу поглинати запахи та леткі органічні сполуки, що робить їх ідеальними для видалення хімічних забруднювачів та неприємних запахів. Це ідеально підійде приміщенням, в яких є проблеми з каналізацією або для харчової сфери. 
  • Фотокаталітичні очищувачі. Принцип їх дії полягає у використанні ультрафіолетового світла у поєднанні зі спеціальним каталізатором для розщеплення забруднень. Бактерії та віруси розщеплюються на нешкідливі молекули. 
  • Іонізатори генерують негативні іони, які з’єднуються з позитивно зарядженими частинками в повітрі, утворюючи більші, що легше виловлюються фільтрами або осідають на поверхнях.
  • Озонатори виділяють озон, який реагує із забруднювачами, нейтралізуючи їх. Однак, через потенційну небезпеку для здоров’я, їх використання обмежене та частіше застосовується на підприємствах.

Переваги використання очищувачів 

Роблячи чисте повітря у себе в приміщенні, ви значно зменшуєте ризик респіраторних захворювань, алергій та астми, що особливо важливо для дітей, літніх людей та тих, у кого є хронічні захворювання, які пов’язані з легенями. Обрати свій ви можете через онлайн магазин Ваш Клімат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *