Що покриває страховка для виїзду за кордон

страховка для виїзду за кордон
Зміст

Сьогодні подорожі – це не лише відпочинок, але й важлива складова відновлення психоемоційного стану співвітчизників. Для того, щоб поїздка за межі країни пішла на користь, варто її добре спланувати і продумати безліч нюансів. І хоча під час війни словосполучення “туристична страховка” звучить дещо дивно, проте саме цей вид страхування може стати у нагоді під час перебування за кордоном. 

То що ж покриває тревел поліс, який ще часто називають страховкою для виїзду за кордон? Чому наявність такої страховки під час перебування за межами України може зекономити подорожувальнику чималі кошти та зберегти нервові клітини у разі потрапляння у ситуації, які неможливо ані спрогнозувати, ані передбачити?

Здравоохранение, Фитнес И Здоровье

Покриття медичних витрат

Туристична страховка – це річ, яку сміливо можна назвати must have для виїзду за кордон. Адже вона покриває витрати на медичне обслуговування в разі раптової хвороби чи травмування під час подорожі, а це зовсім не рідкість. 

Вибирайте страхові пропозиції, які покривають такі медичні послуги:

 • Швидка медична допомога та невідкладна стаціонарна допомога. Якщо ви потребуватимете допомоги медиків, перебуваючи у невідкладному стані, спричиненому хворобою чи травмою, або термінової госпіталізації, то наявність тревел поліса неабияк допоможе вашому гаманцю, бо медичні послуги за кордоном – це дуже недешево.
 • Медичні перевезення. Туристична страховка компенсує витрати на транспортування до лікарні в разі важкого захворювання або травми та повернення з медичного закладу до місця, де ви зупинилися. 
 • Невідкладна стоматологічна допомога. Ті, хто стикався з закордонною стоматологією, знає, що перед подорожжю за кордон варто навідатися до вітчизняного дантиста, бо отримати  стоматологічне лікування у іноземних спеціалістів – це дуже незвично і досить дорого. Проте бувають ситуації, коли візит до дантиста під час подорожі – це прикра необхідність (звісно ж, мова йде лише про якісь екстрені процедури, а не про естетичне лікування), тоді власнику туристичної страховки страхова компанія компенсує витрати, пов’язані з візитом до стоматолога. 

Страховка від нещасного випадку

Тревел страхування убезпечить подорожувальника у поїздці, адже якою б обережною людина не була, неможливо передбачити всі ризики, з якими досить часто стикаються мандрівники в дорозі. 

Згідно з умовами договору туристичного страхування страхова компанія компенсує витрати, пов’язані з наслідками нещасних випадків, які можуть трапитися під час перебування за кордоном. 

Нещасними випадками вважаються:

 • травма, в тому числі черепно-мозкова
 • забій / рана / перелом
 • розрив органів / зв’язок / сухожиль 
 • опік 
 • обмороження
 • переохолодження 
 • тепловий удар 
 • випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними або токсичними речовинами тощо.

Страховка від затримки рейсу

Якщо ви запланували подорож зі складним маршрутом, який передбачає авіаперельоти під час перебування за кордоном, то будьте готові до того, що за певних обставин рейси на літаки можуть затримуватися, а часом і взагалі скасовуватись. У такій ситуації, якщо ще в Україні або вже перетнувши межі країни, ви згадали про можливість придбати страховий поліс для подорожувальників, то вважайте, що ви витягнули щасливий квиток, адже страхова компанія відшкодує вам витрати, пов’язані з харчуванням та перебуванням у готелі, а асистанс надасть вам професійну консультацію щодо виходу зі складної ситуації.

Покриття витрат, пов’язаних з втратою чи затримкою багажу

Обирайте тревел страховку, яка передбачає відшкодування збитків через втрату або пошкодження вашого багажу під час подорожі. 

Якщо ви потрапили у прикру ситуацію, коли ви не дочекалися речей, зданих у багаж, ваші валізи помилково спрямували на інший рейс, ваш багаж було втрачено, вкрадено  чи зіпсовано, то саме у такий момент ви похвалите себе за те, що попіклувалися про придбання туристичної страховки, адже вона передбачає компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності (засоби особистої гігієни та одяг). 

На замітку! Іноді у метушні, яка характерна для подорожей за кордоном, і ви можете потрапити у прикру ситуацію, коли з вашої вини буде завдано шкоди чиємусь майну або здоров’ю. Маєте туристичну страховку? Будьте спокійні, бо в умовах страхового договору передбачено опцію цивільної відповідальності перед третіми особами. 

Отже, вибір страхового покриття для виїзду за кордон залежить від ваших потреб та типу подорожі. Важливо ретельно вивчити умови страхового договору та убезпечити себе від багатьох неприємностей у дорозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *