Що погіршує якість водопровідної води

Зміст

Вода, яку ми щодня використовуємо, впливає на здоров’я і комфортний побут кожного з нас. Але як впевнитися в якості води, що тече з-під крана? Адже на неї впливають різноманітні домішки, а також зношена інфраструктура й місцеві стандарти. 

Розбираємось, що тече з крана і чим забруднюється вода, а також як професійні системи очистки води в Києві https://akvantis.com.ua/ для дому та офісу допомагають зробити кожну краплю води чистішою. Зокрема дізнатися, як працюють такі інноваційні системи у звичайному побуті, можна також у шоурумі Akvantis.  

Надмірний вміст домішок

Якість водопровідної води багато в чому залежить від різних домішок, як хлор, кальцій та інші сполуки, які можуть її погіршувати. Така вода не тільки впливає на якість приготування їжі. Хлор, кальцій, метали та інші сполуки, характерні для водопровідної води, мають свої потенційні загрози, як-от подразнення шкіри й погіршення роботи серцево-судинної системи.

Ми можемо по-різному відчувати вплив домішок у водопровідній воді — залежно від їхнього типу, концентрації й індивідуальної чутливості до них. 

До прикладу, хлор часто використовують для дезінфекції води з-під крана, адже він знищує багато патогенів. Проте у високих концентраціях у воді хлор викликає сухість і подразнення шкіри й слизових оболонок.  

Кальцій, який додає воді “жорсткості”, зазвичай вважається корисним для здоров’я, проте високі дози кальцію можуть спровокувати утворення каменів у нирках й інші проблеми зі здоров’ям.

Нітрати й пестициди потрапляють до водопровідної води з добрив і стічних вод й, своєю чергою, можуть знижувати здатність крові переносити кисень. Деякі пестициди токсичні для людини й викликають порушення розвитку.  

Вторинне забруднення

До таких же проблем з якістю водопроводу належить і вторинне забруднення питної води, наприклад, через старі або пошкоджені труби до води потрапляють бактерії, віруси й шкідливі речовини.

Свинець, який навіть у незначних кількостях може потрапляти у воду з труб й арматури, впливає на розвиток мозку в дітей та викликає проблеми зі здоров’ям у дорослих.  

Мідь і залізо зі старої водопровідної системи подразнюють шлунково-кишковий тракт і викликають нудоту, а також можуть забарвлювати емаль зубів. 

Бактерії, що також потрапляють в організм з неякісною водою, провокують такі небезпечні захворювання, як сальмонела і легіонельоз. А віруси — гепатит А, норовірус і ротавірус. 

Як очистити воду для пиття в домашніх умовах?

Системи очищення води Akvantis використовують різні методи фільтрації, що видаляють домішки до 99% й гарантують високий рівень очищення. 

Європейські технології з п’ятиступеневим очищенням, системою контролю якості води, нагадуванням про вчасну заміну фільтра й автоматичним промиванням мембрани — зручне рішення для щоденного використання в побуті.  

Прямоточні системи Akvantis очищують воду відразу з-під крана й можуть одночасно працювати з п’ятьма  точками споживання води, як кавомашина чи посудомийка.    

Більше варіантів функціоналу, особливостей і переваг кожної преміальної системи очищення питної води для дому та офісу можна вибрати на сайті akvantis.com.ua

Покращена якість води — це впевненість 24/7 у безпечності водопостачання з-під крана. Тож проблеми питної води можна легко вирішити просто у себе вдома.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *