Привітання з Днем народження подрузі: своїми словами, в прозі, у віршах, картинки

Зміст

Привітання з Днем народження – це особливий момент, коли ми маємо можливість висловити свої найтепліші почуття та побажання найближчим людям. І коли мова йде про наших найкращих подруг, цей день стає ще більш яскравим і значущим. У цій статті ми відкриємо світ найкращих привітань, щоб подарувати радість та щастя найкращим подругам у цей день!

Привітання своїми словами

Ввріанти привітання подруги своїми словами:

 • Дорога [ім’я подруги], вітаю тебе з днем народження! Нехай цей день буде сповнений радості, сміху та незабутніх моментів. Ти завжди принесла у моє життя світло і тепло, і я вдячна за кожен наш спільний момент. Хай щастя супроводжує тебе завжди!
 • З днем народження, моя найкраща подруго! Бажаю тобі безмежної любові, натхнення та неймовірних вражень у цей особливий день. Нехай кожен момент приносить тобі лише радість і щастя!
 • Щиро вітаю з днем народження, дорога [ім’я]! Бажаю тобі здоров’я, успіхів у всіх починаннях та невичерпного джерела щастя. Нехай твоє життя буде наповнене яскравими моментами і чудовими враженнями!
 • Святкуй цей день з великою радістю, моя дорога подруго! Ти надзвичайна людина, і я бажаю тобі, щоб цей день був таким же особливим, як і ти сама. Нехай твоє життя буде повне радості та щастя!
 • З днем народження, мила [ім’я]! Хочу побажати тобі багато щасливих моментів, незабутніх подій та веселих свят. Ти – прекрасна людина, і я дуже вдячна, що ти є у моєму житті.
 • Вітаю тебе з днем народження, моя дорога подруго! Нехай цей день буде таким же чудовим, як і ти сама. Хай твоє життя буде наповнене радістю, коханням і великими досягненнями!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі здоров’я, миру та благополуччя. Нехай кожен твій день буде сповнений світла та радості!
 • З днем народження, моя найкраща! Ти – найкраща подруга, яку можна собі уявити, і я дуже щаслива, що ми разом. Бажаю тобі багато веселих моментів та незабутніх вражень!
 • Вітаю з днем народження, дорога [ім’я]! Бажаю тобі багато радості, кохання та щасливих моментів у житті. Ти – особлива людина, і я дуже тебе ціную!
 • З днем народження, моя найкраща подруго! Бажаю тобі найкращих у світі речей – любові, щастя, здоров’я і невичерпного оптимізму. Нехай кожен твій день буде таким, як ти хочеш, щоб він був!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з днем народження! Ти – найкраща подруга, яку я коли-небудь мав. Бажаю тобі лише найкращого у цей особливий день та завжди!
 • Вітаю з днем народження, моя дорога [ім’я]! Бажаю тобі безмежного щастя, натхнення та усіляких гараздів у житті. Цей день – чудовий привід для святкування тебе!
 • З днем народження, моя улюблена подруга! Бажаю тобі, щоб усі твої мрії здійснилися, а життя дарувало тільки приємні сюрпризи. Ти – прекрасна людина, і я дуже тебе ціную!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з днем народження! Хай цей день буде яскравим та незабутнім, як і ти сама. Нехай він принесе тобі безліч щасливих моментів і приємних вражень!
 • Вітаю з днем народження, моя дорога подруга! Бажаю тобі безмежної радості, кохання і успіхів у всіх твоїх починаннях. Ти – найкраща, і я вірю, що тобі віддячить життя ще більш чудовими моментами!

Привітання в прозі

Привітати подругу в день її народження можна за допомогою наступних слів:

 • Дорога [ім’я подруги], вітаю тебе з днем народження! Хай цей день буде яскравим та незабутнім, наповненим теплом, усмішками та найщирішими вітаннями. Бажаю тобі багато веселих моментів, чудових вражень та незабутніх пригод у новому році життя!
 • Сьогодні у тебе свято, дорога [ім’я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю, щоб цей день став початком чогось неймовірного, сповненого любові, тепла та незабутніх емоцій. Нехай твоє життя буде таке ж яскраве, як ти сама!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з найкращим святом – твоїм Днем народження! Бажаю тобі радості, щастя, кохання та натхнення. Хай цей день буде прекрасним початком нових досягнень та незабутніх моментів у твоєму житті!
 • Вітаю тебе, моя найкраща подруга, з Днем народження! Сьогодні – твій особливий день, коли кожне побажання має шанс здійснитися. Бажаю тобі безмежної щастя, здоров’я та кохання. Нехай твоє життя буде наповнене радістю та позитивом!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з чудовим святом – твоїм Днем народження! Нехай цей день принесе тобі безліч щасливих моментів, приємних сюрпризів та найтепліші спогади. Ти – найкраща подруга, і я дуже щаслива, що ти у моєму житті!
 • Вітаю тебе з днем, коли ти вперше з’явилася на світ, моя дорога [ім’я]! Нехай цей день буде для тебе наповнений радістю, любов’ю та гармонією. Бажаю, щоб кожен момент твого життя був насиченим яскравими враженнями та незабутніми подіями!
 • Сьогодні у тебе день, який ти чекала з нетерпінням, моя дорога [ім’я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі безмежної радості, величезного щастя та незгасної любові. Нехай кожен день приносить тобі нові здобутки та неймовірні враження!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з твоїм особливим днем – Днем народження! Бажаю тобі, щоб усі твої мрії здійснилися, а серце було наповнене коханням та радістю. Ти – найкраща подруга, і я дуже вдячна за твою дружбу!
 • Вітаю тебе з Днем народження, моя дорога [ім’я]! Бажаю тобі бути найщасливішою людиною на світі, оточеною коханням і підтримкою рідних та друзів. Нехай цей день принесе тобі безліч радості та веселощів!
 • Сьогодні – твій особливий день, дорога [ім’я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі бути найщасливішою, найуспішнішою та найвеселішою людиною на світі. Нехай кожен момент твого життя буде сповнений тепла та світла!
 • Вітаю тебе з Днем народження, моя найкраща подруга! Нехай цей день буде для тебе як чарівна казка, наповнена найяскравішими мріями та неймовірними враженнями. Бажаю тобі багато радісних моментів та безмежного щастя!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з твоїм чудовим святом – Днем народження! Нехай цей день принесе тобі безліч усмішок, тепла та величезної радості. Бажаю, щоб кожна мить твого життя була сповнена найкращих емоцій та щасливих моментів!
 • Вітаю тебе з Днем народження, моя найкраща [ім’я]! Бажаю тобі, щоб кожен день твого життя був як яскрава палітра, наповнена різнобарвними емоціями та враженнями. Нехай твоє серце завжди б’ється від щастя та любові!
 • Дорога [ім’я], вітаю тебе з твоїм найособливішим днем – Днем народження! Нехай цей день принесе тобі безмежне щастя, величезну радість та безліч сюрпризів. Бажаю, щоб кожен момент твого свята був запам’ятований назавжди!
 • Сьогодні – чудовий день, бо це день, коли народилася ти, моя дорога [ім’я]! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі бути найщасливішою та найвеселішою людиною у всесвіті. Нехай цей день принесе тобі безмежну радість та кохання!

Привітання у віршах

Вірші, які розчулять вашу подругу:

З днем народження вітаю

Та нескромно побажаю

Заробляти так багато,

Щоб купити собі хату

За кордоном біля моря,

Жити там, не знати горя.

Ще автівку іномарку,

Може, власну там заправку,

Може, банк або завод,

Мати все без першкод.

Все, що бажане, купляти,

Що не день – відпочивати.

Тільки не забудь в турботах –

Завтра вранці на роботу!


Наша мила і люба, найкраща у світі,
Бажаємо щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло,
І щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знала, ми просимо долі,
Добра тобі й радості, рідна, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба –
Сімейного затишку й мирного неба. 


Бажаю квіткою цвісти,

Мов ясна зірочка, блищати.

Будь королевою краси,

Бажаю радощів багато!

Бажаю мрії досягти

Та мати все, що забажаєш.

Ти краща подруга мені,

Я впевнена, що ти це знаєш!

То ж з днем народження тебе!

Кохай сама та будь кохана.

Щоб незважаючи на все,

Була щаслива та жадана!


Я тебе вітаю щиро.
Молода будь та красива,
Найбагатіша, успішна,
Елегантна та розкішна,
Безтурботна та яскрава,
Граціозна, наче пава,
Бездоганна, чепурна,
Завжди ніжна та ясна.
Хай кохання серце гріє
Та виповнює надії!


З народження днем, моя подруго мила.
Бажаю тобі я здоров’я і сили.
І щастя бажаю багато-багато,
Щоб на його крилах могла ти літати!

Хай успіхи будуть, хай стелеться доля,
Й буде в житті хай на все Божа воля,
Цвітуть чорнобривці, і мальви цвітуть,
І дітки твої хай щасливі ростуть!

Хай буде кохання і гарне, і вірне,
І успіх у всьому такий неймовірний.
Хай мрії збуваються, мир у нас буде,
Живуть у здоров’ї близькі тобі люди!

Картинки для привітання

Зображення, які можна використати для привітання подруги з днем народження:

Нехай кожне привітання стане яскравим променем у барвистій мозаїці життя вашої подруги, заповненим теплом, радістю та безмежною дружбою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *