Привітання сину з днем народження від мами: своїми словами, в прозі, у віршах, картинки

Зміст

День народження сина – це особливе свято для кожної мами. Це день, коли вона згадує про те, як подарувала життя цій маленькій людині, і з радістю спостерігає за його дорослішанням. У цій статті ми поділимося щирими та зворушливими привітаннями з днем народження, які мама може написати своєму синові.

Привітання в прозі

Привітання сину від мами в прозі:

 • Дорогий мій сину, щасливого тобі дня народження! Нехай кожна мить цього дня буде наповнена радістю, щастям і незабутніми моментами. Ти – найважливіший подарунок у моєму житті, і я завжди буду гордитися твоїми досягненнями. Люблю тебе безмежно!
 • Мій дорогий сину, з Днем Народження! Нехай цей день буде таким же чудовим, як і ти. Бажаю тобі міцного здоров’я, невичерпної енергії і безмежного щастя. Люблю тебе над усе!
 • Сину, щасливого тобі Дня Народження! Нехай кожен день твого життя буде сповнений світла, любові і радості. Ти – моє найбільше щастя, і я дякую долі за те, що ти є моїм сином. Обійми тебе мама!
 • Мій дорогий сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай твоє життя буде наповнене яскравими подіями, невичерпною енергією і безмежною любов’ю. Завжди пам’ятай, що ти – найкращий син у світі. Обіймаю тебе ніжно!
 • Дорогий сину, щасливого тобі Дня Народження! Ти – моє найбільше диво і найвеличніше щастя. Бажаю тобі завжди бути таким же прекрасним, як і зараз. Люблю тебе до місяця і назад!
 • Сину мій, з Днем Народження! Нехай твоє життя буде як сонце – яскравим, теплим і повним світла. Будь завжди таким же прекрасним, як і тепер. Мама завжди поруч із тобою, готова підтримати та обійняти.
 • Дорогий мій сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай кожен твій день буде таким же радісним і чарівним, як цей особливий день. Ти – моя гордість і радість, і я завжди буду тебе підтримувати. Обіймаю тебе ніжно!
 • Сину, з Днем Народження! Бажаю тобі великої сили, впевненості у собі і невичерпного оптимізму. Хай твоє життя буде повне яскравих моментів і щасливих подій. З любов’ю, мама.
 • Мій дорогий сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день принесе тобі тільки радість, удачу та нові досягнення. Ти – мій найкращий друг і великий радісний привід у житті. Обіймаю тебе ніжно!
 • Сину, щасливого тобі Дня Народження! Бажаю тобі багато радості, удачі та здійснення всіх мрій. Люблю тебе найбільше на світі і завжди буду поруч. Обіймаю тебе тепло!
 • Дорогий мій сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день буде наповнений світлом, теплом і незабутніми моментами. Бажаю тобі бути щасливим завжди, а мої обійми будуть твоїм сильним опором у будь-яких життєвих перипетіях.
 • Мій милий сину, з Днем Народження! Хай цей день буде для тебе по-особливому чарівним і радісним. Бажаю тобі багато нових досягнень, яскравих емоцій і безмежної любові. Завжди пам’ятай, що ти – найкращий для мене!
 • Сину, щасливого тобі Дня Народження! Бажаю тобі завжди зберігати свою унікальну усмішку і позитивний настрій, яким ти завжди вмієш заряджати оточуючих. Ти – моє найбільше щастя, і я завжди горджуся тобою.
 • Мій дорогий сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день буде наповнений щастям, радістю і безмежною любов’ю. Бажаю тобі здійснення всіх мрій і багато яскравих подій у твоєму житті. Обіймаю тебе ніжно!
 • Дорогий сину, з Днем Народження! Ти – мій найкращий друг і найвеличніше диво у моєму житті. Бажаю тобі бути завжди таким же яскравим і неповторним, як ти є зараз. Люблю тебе над усе!
 • Сину мій, щасливого тобі Дня Народження! Нехай цей день буде для тебе по-справжньому особливим і незабутнім. Бажаю тобі міцного здоров’я, невичерпної енергії і найщиріших усмішок. Ти – моя найбільша радість і найвеличніше диво. Обіймаю тебе тепло!
 • Дорогий мій сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день буде наповнений великим щастям, радістю та сонячним настроєм. Ти – моя найбільша гордість, і я завжди буду поруч, щоб підтримати тебе в будь-який момент. Обіймаю тебе ніжно!
 • Мій дорогий сину, з Днем Народження! Бажаю тобі бути завжди сміливим у своїх мріях, міцним у своїх рішеннях і щасливим у своєму житті. Люблю тебе безмежно і завжди буду твоєю найвірнішою підтримкою.
 • Сину, щасливого тобі Дня Народження! Бажаю тобі, щоб у твоєму житті завжди було багато світлих моментів, цікавих подій і щасливих випадків. Ти – моя гордість і радість, і я завжди буду рядом, щоб підтримати тебе. Обіймаю тебе теплом і любов’ю!
 • Дорогий мій сину, вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день буде по-справжньому особливим і незабутнім для тебе. Бажаю тобі здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях і безмежної любові. Ти – моє найбільше щастя, і я завжди буду рядом, щоб підтримати тебе. Обіймаю тебе ніжно і ніжно!

У віршах

Вірші, що не залишать байдужим ні одного сина:

Синочок єдиний, синочок рідненький,
Ти — янгол найкращий в моєму житті.
Вітаю тебе з днем народження, синку,
Всіх благ нескінченних бажаю тобі!

Любові взаємної в радість, без зради,
В роботі досягнень великих, легких.
Завжди залишайся відвертим та справжнім,
Життя без ускладнень, турботи та лих!

Бажаю радіти усьому на світі,
Бо ранок — приємна чудова пора.
Живи так, як хочеш, як всі в щасті діти,
Бо поруч з тобою два моїх крила!


Нехай кожна мить тобі й кожна хвилинка
Приносять одні лиш приємності, синку:
Здобутки і злети, палкі поцілунки,
Емоції радісні і подарунки!
Мандрівки чудові, знайомства цікаві,
Події знаменні, моменти яскраві,
Думки позитивні, достойні всі вчинки!
Вітаю тебе з Днем народження, синку!


Моє серце і душа — сину мій рідненький!
Побажати що мені для тебе, маленький?
Будь сміливим, чесним, добрим, хай це знають люди.
І ім’я твоє. і совість — хай все чистим буде.
Що Господь тобі відміряв — те й живи весело,
Захищай сім’ю свою, бережи оселю.
Янгол світлий, підштовхни сина на шлях гожий
І за руку одведи від воріт ворожих!
Кожному ти дню радій, кожен день − то свято.
А любові, як весни, хай буде багато!

Подарував нам Бог синочка,
І щастя в дім подарував —
Малого, гарного дубочка,
Якого батько так чекав.

А ми вітаємо нас щиро.
На радість хай він нам росте.
В родині затишку і миру
Ми прагнемо понад усе.


Я кожен день тобі бажаю,
Я кожен день тебе чекаю.
Синочку любий, рідний мій,
Найкращий подарунок мій.
Із святом я тебе вітаю,
Молитвою оберігаю.
Хай доля щастя подарує,
Нехай шанують тебе всюди.


Привітання своїми словами

Ось 20 варіантів привітань від мами, що виражають безмежну любов та підтримку:

 1. Мій дорогий сину, з днем народження! Ти для мене світло і радість кожного дня. Якби могла, обійняла б тебе так сильно, як серце вміє. Хай твоє життя буде щасливим і наповненим любов’ю!
 2. Сину, з Днем Народження! Твоя мама пишається тобою кожної миті. Ти – мій найбільший скарб, і я завжди буду поруч, підтримуючи тебе у всіх твоїх мріях і зусиллях.
 3. Любий мій, з днем народження! Ти завжди був моїм найбільшим даром від життя. Моя любов до тебе безмежна, і я завжди буду тобою гордитися. Будь щасливим, мій маленький чемпіоне!
 4. Сину, щасливого тобі дня народження! Ти для мене найкращий подарунок від Бога. Якби слова могли виражати, наскільки я тебе люблю, вони б заповнили весь світ. Нехай кожен твій день буде наповнений радістю і достатком.
 5. Мій милий сину, з днем народження! Ти – моя найбільша радість і найкраща допомога в житті. Я завжди буду поруч, підтримуючи тебе у всьому, що ти робиш. Будь завжди щасливим і ніколи не забувай, що ти моє все.
 6. Сину, вітаю тебе з днем народження! Ти – моя найбільша надія на майбутнє і найкращий друг. Нехай кожен твій день буде наповнений радістю, любов’ю та новими досягненнями. Я завжди буду тобою пишатися!
 7. Щасливого Дня Народження, мій сину! Ти для мене сонце, що освітлює мій світ. Моя любов до тебе найсильніша сила, яка допомагає мені кожен день. Будь завжди таким же прекрасним, яким ти є зараз.
 8. Мій найкращий сину, з днем народження! Ти – моя найбільша радість і найвеличніший досягнення. Я завжди буду тобою гордитися і підтримувати у всіх твоїх зусиллях. Нехай життя приносить тобі лише радість і щастя!
 9. Сину мій коханий, вітаю з Днем Народження! Ти – моє джерело сили та відданості. Я завжди буду тобою пишатися і підтримувати тебе у всіх твоїх зусиллях. Нехай твоє життя буде наповнене щастям, коханням і успіхом!
 10. З Днем Народження, мій сину! Ти – моя найбільша радість і найбільше диво в житті. Я завжди буду тобою гордитися і підтримувати у всіх твоїх мріях. Будь завжди щасливим і пам’ятай, що ти моє все.
 11. Мій найкращий сину, з Днем Народження! Ти – моя радість і моя любов. Я завжди буду тобою пишатися і підтримувати тебе у всіх твоїх зусиллях. Нехай кожен день твого життя буде наповнений радістю і щастям!
 12. Вітаю тебе з Днем Народження, мій сину! Ти – моя найбільша радість і моя найвеличніша надія на майбутнє. Я завжди буду тобою гордитися і підтримувати тебе у всьому. Будь завжди щасливим і досягай висот!
 13. Мій сину, з Днем Народження! Ти для мене світло і тепло. Моя любов до тебе незмірна, як небо без меж. Нехай твоє життя буде повним щастя і радості, а дні – яскравими і наповненими коханням.
 14. З Днем Народження, мій коханий сину! Ти – моя найбільша радість і найважливіше для мене в житті. Я завжди буду поруч, підтримуючи тебе в усіх твоїх зусиллях. Будь завжди сміливим і вір у себе!
 15. Мій сину, вітаю з Днем Народження! Ти – моя найбільша любов і найбільше диво. Я завжди буду тобою пишатися і підтримувати тебе в усьому. Будь завжди таким же прекрасним, яким ти є зараз.
 16. Сину мій, з Днем Народження! Ти – моє джерело радості і найбільше кохання. Я завжди буду поруч, допомагаючи тобі у всіх твоїх зусиллях. Нехай твоє життя буде наповнене радістю і успіхом!
 17. Вітаю тебе з Днем Народження, мій сину! Ти – моя найбільша радість і найвеличніше диво в житті. Я завжди буду тобою гордитися і підтримувати тебе у всіх твоїх зусиллях. Будь завжди щасливим і коханим!
 18. Мій сину, з Днем Народження! Ти – моя найбільша надія на майбутнє і моя найбільша любов. Я завжди буду тобою пишатися і підтримувати тебе у всьому. Будь завжди таким же прекрасним, яким ти є зараз.
 19. Вітаю тебе з Днем Народження, мій любий сину! Ти – моя найбільша радість і моя найвеличніша надія на майбутнє. Я завжди буду тобою гордитися і підтримувати тебе в усьому. Будь завжди щасливим і коханим!
 20. З Днем Народження, мій сину! Ти – моя найбільша радість і моя найбільша надія на майбутнє. Я завжди буду поруч, підтримуючи тебе у всіх твоїх зусиллях. Будь завжди таким же прекрасним, яким ти є зараз.

Картинки, щоб привітати сина з днем народження

Зображення, які можна використати для привітання сина з днем народження:

Нехай кожне привітання стане невичерпним джерелом вдячності, тепла та найтепліших побажань, які допоможуть зробити цей день ще більш незабутнім для найріднішої людини на світі – сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *