Прості принципи здорового харчування для всієї родини

Зміст

Основою здоров’я є належне та збалансоване харчування. Ця заява є актуальною для людей будь-якого віку та статі. Маючи в раціоні продукти, які надають організму всі необхідні вітаміни та мінерали, можна забезпечити гарну підтримку здоров’я, енергійність та гарний настрій. Варто враховувати, що товари в супермаркетах через особливості технології вирощування та переробки часто містять велику кількість хімічних речовин, шкідливих для людей. Щоб вирішити цю проблему, багато людей вдаються до придбання продуктів, які продають “бабусі” на місцевому ринку. Однак сьогодні є більш доступні засоби придбання всього, що потрібно для здорового меню, наприклад, купити екопродукти на коrisno.com.ua .

Особливості дієти

Дієта повинна бути максимально різноманітною. Не використовуйте однакові продукти щодня, оскільки кожен різновид містить деякі корисні речовини, але не містить інших. Якщо меню включатиме різні овочі, фрукти, джерела рослинного та тваринного білка та жирів, зернові, зелень та інші продукти, то набір отриманих мікроелементів буде більш різноманітним та повним. Особливу увагу слід приділяти дитячому харчуванню, оскільки діти витрачають більшу кількість енергії та поживних речовин на ріст та оновлення клітин.

Правила здорової дієти

Однак секрет не лише у виборі продуктів, але і в принципах їх використання. Варто дотримуватися наступних правил, які дозволять вам продовжити роки життя та забезпечити здорову старість:

  • їсти потрібно невеликими порціями 4-6 разів на день, контролюючи загальний об’єм калорій, щоб уникнути переїдання;
  • щодня потрібно вживати овочі та фрукти;
  • перевагу слід надавати їжі без термічної обробки, яка знищує частину корисних речовин;
  • купувати лише екологічно чисті продукти;
  • відмовитися або принаймні мінімізувати цукор;
  • виключити газовані та особливо підсолоджені напої;
  • не купувати напівфабрикати, їсти лише свіжо приготовлені страви;
  • гарне оформлення страв дозволить насолоджуватися ними повністю;
  • ретельне жування їжі необхідно для гарного травлення.

Ще одна з таємниць – це не ходити голодним до магазину. Бажання здорово харчуватися буде успішним, якщо заздалегідь продумати основну частину меню та визначити список необхідних продуктів.

Шкода від цукру

Вже давно відомі три основних вороги людства: цукор, біле борошно та сіль. Відмовившись принаймні від першого, можна значною мірою збільшити витривалість, відновити емоційний стан, виключити ризики розвитку діабету, захворювань серця та судин, шлунково-кишкових захворювань, передчасного старіння та багатьох інших проблем. Якщо тяга до солодощів дуже велика, можна використовувати цукрозамінники, які не є шкідливими для здоров’я.

Важливо пам’ятати, що все має вживатися помірно. Навіть здорові продукти при переїданні не будуть перетравлені належним чином і можуть завдати шкоди. Дробове регулярне харчування, навпаки, дозволить організму завжди підтримувати рівень енергії та отримувати максимальну кількість поживних речовин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *