Перевірені часом інтернет-провайдери ― правильний вибір

Зміст

З кожним днем кількість користувачів домашнього інтернету рекордно збільшується, що говорить про швидко зростаючу необхідність людей в наявності надійного і якісного зв’язку. Сьогодні вкрай важливо бути онлайн, підтримувати спілкування з рідними, які знаходяться далеко один від одного, навчатися і працювати з дому, виконувати багато інших дій, які без підключення до мережі зробити практично неможливо. Мешканці Києва не є виключенням, саме в столиці ведеться найбільш активне ділове життя, багато хто переходить на віддалений режим навчання, роботи, шукаючи можливість підключення до мережі інтернет провайдера з найвигіднішими умовами і надійним зв’язком.

Якість і стабільність ― провайдер UTELS

До мережі телекомунікаційної компанії UTELS щодня приєднується велика кількість киян, яким потрібен перевірений провайдер з оптимальними умовами обслуговування. Багатьох нових абонентів приваблюють переваги цього провайдера, який забезпечує стабільну роботу мережі навіть у випадку відключення світла на тривалий період часу. Сьогодні це вкрай важлива опція, яка дозволяє перебувати онлайн, продовжувати користуватися якісним інтернетом протягом певного періоду часу.

UTELS має наступні переваги:

  • Вигідні тарифні пропозиції з можливістю активації акційних пропозицій, що дозволяють зменшити витрати на оплату цієї послуги без погіршення її якості. Акції доступні як для нових клієнтів, так і для постійних абонентів.
  • Кваліфікована технічна підтримка, яка працює онлайн в режимі 24/7/365. Зв’язатися з оператором можна через популярні месенджери, такі як Вайбер, Телеграм, FaceBook чи безпосередньо через форму зворотного зв’язку, розміщену на сайті компанії.
  • Швидкісний інтернет, який працює без світла. Для цього потрібно підключити один з пакетів послуг Premium з доступними 100 Мбіт/с чи Gigabit на 1 Гбіт/с. Варто зауважити, що сьогодні триває акційна пропозиція, яка дозволяє приєднатися до мережі UTELS, сплативши за цю послугу всього одну гривню. Деталі цієї акції детально розписані на сайті компанії.
  • Підключення з допомогою волоконно-оптичного кабелю з використанням технології GPON. Це надійне з’єднання, яке забезпечує високу швидкість до 1 Гбіт/с в залежності від вибраного пакету послуг, гарантовану безпеку збереження даних абонентів, можливість підключення з використанням одного кабелю двох послуг інтернету і інтерактивного телебачення.
  • Доступ до близько 130 телеканалів. Тепер переглядати фільми, ток-шоу, різноманітні за характером телепередачі можна в високій якості. UTELS пропонує декілька пакетів з різною кількістю каналів. підібрати які можна в залежності від своїх уподобань.

На сайті https://utels.ua/pidklyuchiti-internet вказані актуальні умови надання телекомунікаційних послуг, скористатися якими можна вже зараз. Для цього варто ознайомитися з картою покриття, впевнитися, що потрібна адреса є в переліку компанії UTELS і подати заявку після вибору тарифу, який вас найбільше влаштовує. Обирайте провайдера, який здатен надавати послуги високої якості за прийнятною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *