Переваги лазерної корекції зору

Зміст

Лазерна корекція зору, яка виконується за допомогою сучасних методів, дозволяє виправити рефракційні помилки ока та позбавитись необхідності використання контактних лінз чи окулярів. у цього методу є як переваги, так і недоліки. Проте з погляду на високу ефективність та усі позитивні моменти можна сказати, що недоліки цієї процедури незначні у порівнянні з результатом.

Позитивні сторони

Ось переваги лазерної корекції, що зробили її надзвичайно популярною при вирішенні проблем із якістю зору:

 • Мінімальний дискомфорт. Безболісність процедури дозволяє пацієнтам не турбуватися на рахунок почуттів під час операції. Відчуття будуть схожі на незначний дискомфорт чи тиск.
 • Висока ефективність. Проведення операції сприяє значному поліпшенню зору.
 • Відмова від окулярів та лінз. Пацієнтам, що пройшли лазерну корекцію, більше не доведеться носити окуляри чи застосовувати контактні лінзи.
 • Швидке відновлення після процедури. Вже наступного дня можна вести звичайну активну діяльність.
 • Персональна відповідність проведення процедури. Кожна операція персоналізується під потреби конкретного пацієнта та враховує оцінку аберацій ока.
 • Мінімальне втручання. Тіло пацієнта зазнає мінімального втручання завдяки тому, що операція не потребує великих розрізів чи накладання швів.
 • Проведення в амбулаторному режимі. Лазерна корекція зору не потребує госпіталізації пацієнта.
 • Результат залишиться на роки. Більшість пацієнтів що пройшли процедуру отримують довгостроковий результат, що тримається все життя. Навіть коли спостерігаються вікові природні зміни зору, він знову може бути відкоригований завдяки проведенню нової процедури.
 • Реальне відновлення здоров’я очей.

Недоліки процедури

Операція доступна не для кожного пацієнта. Для можливості проведення лазерної корекції потрібно мати відповідний стан здоров’я. Наприклад, серйозні проблеми з очима, такі, як хвороби сітківки, глаукома чи кератоконус, є протипоказаннями до здійснення операцій. На рішення лікаря щодо дозволу виконання процедури можуть впливати вік та стабільність зору пацієнта.

Перед проведенням процедури аберації ока мають бути оцінені. Аберація ока представляє собою аномалію у сенсі фокусування світла. Щоб визначити стан зору, потрібно кілька обстежень та аналізів.

Вартість лазерної корекції робить її доступною не для кожного пацієнта. Проте варто розуміти що операція потребує спеціального обладнання та високої кваліфікації лікаря та не може коштувати дешево.

Рекомендації

Проведення процедури накладає певні обмеження:

 • Після проведення процедури деякий час не можна буде користуватися авто у якості водія. Деякі пацієнти в перші дні після операції відмічають затуманенність погляду та чутливість очей до світла.
 • Можливо виникнення необхідності у проведенні повторної корекції зору. Це актуально не для кожного пацієнта, проте бувають випадки коли з часом вікові зміни призводять до погіршення зору і тому виникає необхідність у повторній корекції.
 • В перші дні після операції не рекомендується займатися спортом та піддаватися іншим фізичним навантаженням. Також варто слідкувати, щоб у очі не потрапляли забруднення та пил.

Щоб операція з лазерною корекцією зору пройшла успішно, слід довіряти своєму лікарю та повністю дотримуватися його рекомендацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *