Мобільні лабораторії FIAT та інші варіанти галузевої спеціалізації автотехніки цього бренду

Зміст

Одним з лідируючих напрямів діяльності Заводу спецтехніки Техкомплект на виробничому майданчику в Київській області є галузева спеціалізація легкової та вантажопасажирської техніки (в тому числі, переобладнання автотехніки ззовні і всередині під пересувні лабораторії і патрульні автомобілі), а також виробництво кузовних спецнадбудов на базі вантажних шасі (вахтові автобуси, аварійно-ремонтні майстерні). 

Тільки за 2023-й рік у порівнянні з попереднім періодом виробництво аварійно-ремонтних майстерень Заводом спецтехніки Техкомплект збільшилось майже в 3,5 рази: таку техніку вирішили купити як державні, так і приватні підприємства в багатьох регіонах України.

Мобільні лабораторії FIAT

Мобільні лабораторії в Україні та інші варіанти галузевої спеціалізації 

Під час проведення галузевої спеціалізація виконується багатоетапний процес переобладнання ззовні та всередині транспортного засобу. Нова техніка, яку було спеціалізовано, отримує сертифікат спеціального автомобіля українського виробництва. Ціна на готовий спецавтомобіль залежить від складу технічного завдання на проведення спеціалізації, комплектації та обраного як базовий транспортного засобу (вартість якого, в свою чергу, залежить від торгової марки, країни походження бренду, технічних характеристик автомобіля – колісної формули, повної маси та вантажопідйомності, потужності та екологічного стандарту двигуна, колісної бази та монтажної довжини рами).

Найбільш затребувані варіанти галузевої спеціалізації легкових авто, вантажопасажирських мікроавтобусів із суцільнометалевим фургоном, пікапів, позашляховиків та виробництва спецтехніки на вантажній техніці:

  • Мобільна (пересувна) лабораторія (це може бути електролабораторія, ветлабораторія, інклюзивно-ресурсний центр): використовують як вантажопасажирські автобуси, так і роблять згідно спеціального технічного завдання фургони із монтажем на вантажні шасі. Невеликі лабораторії можуть базуватись і на легкових автівках.
  • Аварійно-ремонтні майстерні, аварійно-рятувальні машини, бригадні автомобілі на базі мікроавтобусів, мінівенів, пікапів, вантажних «шасі-кабіна».
  • Патрульні автомобілі (мікроавтобуси, пікапи, позашляховики, легкові авто тощо).
  • Автомобілі «ШВИДКА ДОПОМОГА» (малі, середні і великі санітарні автомобілі класу «А» на базі легкових авто, мінівенів, мікроавтобусів із суцільнометалевим фургоном).
  • Використання автівки під встановлення автогідропідіймача (є цілий тренд, коли автовишки ставлять не на вантажні шасі, а використовують як базу вантажопасажирські мікроавтобуси із суцільнометалевим фургоном, пікапи, позашляховики). 
мобільні лабораторії в Україні

FIAT – відомий італійський автовиробник

Торгова марка з Італії FIAT добре відома українським автолюбителям та професійним користувачам легкової, вантажопасажирської та вантажної автотехніки.

Якщо вашому бізнесу потрібні аварійно-ремонтні майстерні або мобільні лабораторії, FIAT пропонує в своєму асортименті такі відомі та затребувані для виробництва спецтехніки автівки, як FIAT Ducato. Цю модель представлено як у версії мікроавтобуса із суцільнометалевим фургоном (доступні модифікації з різною монтажної довжиною рами), так і у форматі вантажного «шасі-кабіна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *