Львів – Варшава: що чекає на вас у дорозі автобусом

купити квиток на автобус Львів - Варшава
Зміст

За необхідності здійснити поїздку з України до Європи, автобусне сполучення користується величезною популярністю. Одним з актуальних запитань для мандрівників є, що очікує на вас у дорозі автобусом у напрямку Львів – Варшава? Відстань між двома містами становить близько 420 км, але час у дорозі пройде захоплююче. Маршрут прокладений через міста, сповнені пам’ятками та мальовничими краєвидами.

Що подивитися в дорозі

Якщо ви вирішили купити квиток на автобус Львів – Варшава, варто уважно вивчити маршрут, ознайомитися з тим, у яких місцях робить зупинки транспорт і які міста він проїжджає. Це дасть змогу зрозуміти, на які моменти варто звертати увагу в дорозі. Один із варіантів маршруту передбачає поїздку через такі населені пункти:

Львів – місто, звідки починається подорож. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні час, то перед поїздкою зможете ознайомитися з кількома з основних визначних пам’яток цього міста. До місць, що найбільше запам’ятовуються, належить площа Ринок, Старе місто – історичний центр Львова і популярне місце для піших прогулянок, Собор святого Юра, Вірменський кафедральний собор Успіння пресвятої Богородиці, Львівська ратуша, Високий замок.

Буковель (Поляниця) – проїжджаючи ці мальовничі місця можна помилуватися видом на гору Хом’як.

Ужгород – місто зі старовинним історичним минулим. Основною визначною пам’яткою є Ужгородський замок, на території якого знаходиться мальовничий внутрішній двір, зберігся фундамент церкви святого Юрія, побудованої в XIV ст.

Замосць – старовинне польське місто, побудоване за канонами ідеального міста епохи Відродження. До числа головних визначних пам’яток належить Старе місто, внесене до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, палац Замойських, Собор Воскресіння Христового і св. Апостола Фоми, а також дзвіниця, що примикає до нього, Заморозька фортеця.

Люблін – одне з найстаріших міст Польщі, відвідавши яке можна здійснити екскурсію в середньовіччя. Щоб ознайомитися з місцевою старовинною архітектурою, варто побачити Старе місто, заповнене історичними будівлями, Краківську браму, зведену в XIV ст., Люблінський замок, що виконував функції королівської резиденції та оборонного форту.

Варшава – кінцевий пункт маршруту. Прибувши сюди, можна побачити численні пам’ятки, якими славиться столиця Польщі. До числа найцікавіших місць належить королівський замок, розташований у центрі міста, палацово-парковий комплекс Лазенки, на території якого можна зустріти неймовірно гарних павичів, палац у Вілянув, що вражає своїми масштабами.

Купити квиток на автобус Львів – Варшава – чудова нагода не тільки здійснити поїздку з діловими цілями, а й побачити неймовірно цікаві місця, які трапляються вже на шляху між двома містами. Мальовничими краєвидами вийде насолодитися з вікна автобуса, а ознайомитися ближче з визначними пам’ятками – за наявності зупинок, передбачених на маршруті.
 
Особливості маршруту Львів – Варшава

Під час планування поїздки варто врахувати, що відстань між двома містами невелика. Автобус долає шлях у середньому за дев’ять годин. Різниця в часі між Львовом і Варшавою становить одну годину, тому пасажири не відчують незручностей. Подорож пройде в комфортних умовах завдяки тому, що автобуси обладнані кондиціонерами, безкоштовним Wi-Fi, м’якими сидіннями з відкидними спинками, мультимедійними екранами. Серед додаткових послуг передбачена можливість замовити гарячу їжу та напої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *