Логістичні рішення для вашого бізнесу від компанії Рабен

Зміст

Логістика сьогодні – це ключовий фактор успіху компаній, діяльність яких пов`язана з продажем товару. Знайти надійного перевізника, який своєчасно поставить товар, не просто. Але це дозволить підприємствам оптимізувати складські процеси та зосередитися на своїй основній діяльності. Компанія Рабен – це логістична компанія Київ, що забезпечує повний спектр послуг.

Чому обирають Рабен?

Компанія має багаторічний досвід у галузі логістики, та постійно розвивається. Саме тому фірма пропонує своїм клієнтам інноваційні та ефективні рішення.

Основні переваги співпраці:

 • широкий спектр послуг;
 • індивідуальний підхід;.
 • сучасні технології;
 • високий рівень обслуговування.

Логістичні послуги

Автомобільні перевезення

Завдяки власному автопарку, Рабен забезпечує швидкі та надійні доставки у будь-який куточок світу:

 • високі стандарти безпеки та відповідальність за збереження вантажів.
 • можливість онлайн-відстеження перевезення в режимі реального часу завдяки системі myRaben.

Контрактна логістика

Пропонуються сучасні складські рішення, які включають зберігання, обробку та управління товарними запасами. Складські комплекси різних класів розташовані по всій Україні, тому можна підібрати для себе оптимальний варіант:

 • адаптація складу під потреби вашого бізнесу;
 • використання сучасних систем управління складом;
 • високі стандарти безпеки та контролю якості зберігання товарів.

Фреш логістика

Перевезення продуктів харчування з дотриманням необхідного температурного режиму – це просто з компанією Рабен. Тут знають,  як якісно доставити продукти «від ферми до полиці», та мають великий досвід у холодній логістиці.

Митний термінал

Компанія постійно співпрацює з митними органами, тому клієнт отримує усю необхідну допомогу. Клієнта консультують з питань митних і податкових норм, декларують товари у всіх митних режимах.

Море та авіа

Рабен з’єднує континенти та наближає навіть найвіддаленіші куточки світу, завдяки тісній співпраці з судновласниками і авіакомпаніями-партнерами. Пропонує як прискорені, так і економні варіанти доставки, відповідно до ваших потреб.

4PL

Рабен надає послуги з управління ланцюгом поставок, що включають планування, контроль та оптимізацію всіх етапів логістичного процесу. Це дозволяє мінімізувати витрати та покращити ефективність роботи вашого бізнесу.

Як працювати з компанією Рабен

 1. Визначте потреби вашого бізнесу, а Рабен розробить індивідуальне логістичне рішення.
 2. Спланує детальний план та підбере оптимальні рішення.
 3. Реалізує транспортування з урахуванням усіх вимог та специфіки вашого бізнесу.
 4. Проведе моніторинг та аналіз результатів для покращення ефективності логістичних процесів.

Компанія Рабен допоможе вашому бізнесу досягти нових висот. Незалежно від того, які саме послуги вам потрібні, Рабен забезпечить професійний сервіс та індивідуальний підхід до кожного. Це надійний партнер для бізнесу будь-якого масштабу, який прагне оптимізувати свої логістичні процеси та підвищити ефективність роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *