Купити літні шини для їзди містом – поради від експертів Goroshina.ua

Купити літні шини
Зміст

Багатьом шоферам непросто визначитися, яку резину купити, щоб на ній було комфортніше їздити в умовах міста. Асортимент шин дуже різноманітний – кожен тип оптимальні їздові якості демонструє в різних умовах. Допоможуть визначитися з вибором експерти Горошини – онлайн-магазину №1 із продажу шин та дисків в Україні.

У багатьох великих містах є загальна для водіїв проблема щільного трафіку. Часто виникають ситуації, коли рішення доводиться приймати за лічені миті. Щоб уникнути аварійної ситуації, лише концентрації шофера недостатньо. Без якісних шин, які зможуть врятувати в потрібний момент, не обійтися. І така літня резина онлайн у широкому асортименті продається на сайті Goroshina.ua.

На що звернути увагу

Існує три основні критерії, які допоможуть літні шини купити для комфортної їзди міськими вулицями:

  1. Розмір. Він має співпадати з рекомендацією автовиробника. Від будь-яких експериментів краще відмовитися – на гумі, яка не відповідає за параметрами, погіршується керованість, маневреність і стійкість машини.
  2. Тип покришок. Купити резину для літа можна під різні умови їзди. У каталозі Goroshina.ua є спортивні (для шосе), дощові, з посиленим каркасом (для нерівних доріг) шини. Потрібно заздалегідь зрозуміти, в яких умовах більшу частину часу гума має працювати.
  3. Малюнок протектора. Більшість водіїв свій вибір зупиняють на шинах із класичним ненаправленим візерунком. Відсутність великих блоків на поверхні полегшує самі покришки, якими управляти набагато простіше. Та й ціна гуми з ненаправленим малюнком нижча, а при правильному використанні їхнього ресурсу вистачить на більшу дистанцію.
  4. Профіль. Для їзди в міських умовах краще пристосована резина зі зниженим профілем (до 60%). Відрізняється гарною маневреністю та меншою вагою, від чого спрощується керованість машиною на вузьких вулицях.
  5. Індекс швидкості та навантаження. Купувати шини з високим швидкісним індексом для експлуатації в межах міст немає сенсу. Тут головне комфорт в управлінні, а не швидка їзда. Набагато важливіший інший індекс – навантаження. Щоб підібрати оптимальний варіант, потрібно врахувати вагу і інтенсивність вантажу, який буде перевозитися. Для регулярних перевезень важких вантажів краще відразу підібрати гуму із підвищеним індексом навантаження.

Дешеві чи дорогі шини для їзди містом?

Все залежить від інтенсивності експлуатації. Якщо щодня водій намотуватиме по декілька десятків кілометрів нерівними дорогами, вбивати дорогу резину недоцільно. Для цього можна купити бюджетні шини, багато моделей яких за їздовими якостями мало чим поступаються аналогам іменитих брендів.

Дорогі шини купити потрібно, якщо водій регулярно виїжджає на швидкісні траси. Вони краще піддаються управлінню на великих швидкостях та стійкіші до пошкоджень за рахунок унікальних сумішей, які виробляються із добірної сировини. Тут уже стоїть питання безпеки.

Які диски краще підходять для міської їзди

Для їзди містом на шини диски встановити можна різних видів. Литі ковпаки легші за вагою та покращують зовнішність будь-яких автомобілів, на яких встановлені. Їх вибирати можна з різним дизайном та кольором, але заплатити потрібно дорожче.

Купити диски сталевого типу рекомендується для частої їзди розбитими дорогами. Вони набагато міцніші і не розколяться в процесі експлуатації навіть від найсильніших ударів. Але естетикою доведеться пожертвувати – різноманітності вибору немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *