Кредит готівкою від Банку Львів та його переваги

Готівковий кредит
Зміст

У житті бувають випадки, коли кошти потрібні терміново, але позичати у друзів чи витрачати заощадження не хочеться. Швидко сплатити за навчання, ремонт, дорогу техніку допоможе готівковий кредит. Це зручна пропозиція від Банку Львів, вона дозволить реалізувати будь-які цілі.

Гроші у фінансовій установі надаються всім громадянам України, навіть тим, хто не має офіційної роботи та не може надати довідку про доходи. Рішення щодо надання позики ухвалюють швидко, тому довго чекати не доведеться. У разі потреби Банк Львів надає консультації та вибирає оптимальні рішення для кожного клієнта.

Як оформити кредит готівкою

Перше, що потрібно зробити, – переглянути умови надання послуги. На сайті фінансової установи є онлайн-калькулятор, яким можна скористатися для розрахунку суми та побачити, яким буде мінімальний платіж. Процентні ставки для готівкових кредитів великі, проте якщо вибрати більший термін для повернення або зменшити загальну суму, не доведеться сплачувати дуже багато.

Для гарантованого отримання позики без відмови потрібно заповнити заявку на сайті Банку Львів, у якій вказати свої контактні дані, ПІБ та ІПН. Після цього потрібно дочекатися дзвінка від менеджера й разом із ним вибрати найкращі умови. Якщо все влаштовує, достатньо звернутися до відділення, щоб підписати договір та отримати гроші зручним способом. При цьому фінансова установа не вимагає надавати довідку про підтвердження доходів.

Погасити кредит дуже просто, для цього потрібно вносити мінімальні платежі за визначеним графіком щомісяця. Важливо не допускати прострочень, адже в такому разі буде нараховано пеню й сума заборгованості збільшиться. Якщо немає можливості вносити кошти, варто заздалегідь зв’язатися з банком і повідомити про це. Фахівець знайде рішення проблеми (наприклад, запропонує реструктуризацію або зменшить суми щомісячних платежів).

У чому вигоди займу від Банку Львів

Це зручна пропозиція, доступна всім громадянам України від 18 років (навіть без офіційного працевлаштування). Фінансова установа не вимагає заставу, проте в ній може виникнути потреба, якщо клієнту необхідно взяти велику суму. У будь-якому разі кожному запропонують оптимальні умови, щоб уникнути боргів і зайвого навантаження.

Переваги готівкового кредиту від Банку Львів очевидні:

  • можливість отримати до 150 тисяч гривень. Для такої суми застава не потрібна, проте максимальний розмір відрізняється залежно від наявності офіційної роботи, доходу тощо;
  • дострокове погашення без штрафу. Закрити заборгованість можна тоді, коли зручно, також клієнт має право розірвати договір протягом 14 днів після оформлення;
  • різні способи використання позики. Витратити кошти можна на перекредитування або інші цілі, в яких є потреба;
  • кредитний договір укладають на термін до 4 років. Увесь цей час зручно користуватися коштами, сплачуючи мінімальні внески.

Для оформлення достатньо паспорта та ІПН, інших документів Банк Львів не вимагає.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *