Доставка суші в Києві Arasaka sushi – Суші з ранку до ночі – Цілодобова доставка

Зміст

Суші відносяться до традиційної японської страви, що складається з вареного рису, приготованого з оцтом, сіллю та цукром, та різних інгредієнтів – риби, морепродуктів, овочів, водоростей.

Суші, представлені різними видами, також шанувальникам цих ласощів доступні роли – смачна інтерпретація традиційної страви. Доставка суші Київ від “Арасака” дозволяє поласувати цією вишуканою стравою і здійснюється в різні райони Києва, в тому числі і в Дарницький.

Основні види суші

До основних належать такі:

Нігірі

Рис, сформований у невеликого розміру грудочок, зі шматком свіжої риби або морепродуктів зверху. Зазвичай подається з невеликою кількістю васабі.

Гункан

Зовнішнім виглядом нагадує суденце. Являє собою рис із різноманітною начинкою, загорнутий у лист норі.

Сашимі

Тонко нарізані скибочки свіжої риби, що подаються без рису. Традиційно їх доповнює соєвий соус та васабі.

Чірусі

Спеціальний вид нігірі, де рис приправляється оцтом, зверху який укладаються морепродукти.

Роли (маки)

  1. Хосомаки. Це шматочки невеликого розміру, де рис і начинка загорнуті в норі. Як начинка використовується один інгредієнт.
  2. Футомакі. Великі роли з кількома інгредієнтами у начинці, яка разом із рисом загортається у водорості.
  3. Уромаки. Рис у цих ролах розміщений зовні, а всередині нього норі та начинка.

Подаються суші та роли зазвичай з соєвим соусом, васабі та маринованим імбиром. Традиційно суші їдять руками, а роли паличками.

Доступність суші у різний час

Цілодобова доставка суші надає низку переваг:

  1. Комфорт та зручність. Доставка дозволяє уникнути необхідності готувати їжу самостійно або йти до ресторану. Це особливо зручно людям з обмеженими можливостями, якщо немає часу чи бажання готувати, а також, якщо очікується несподіваний прихід гостей.
  2. Швидке обслуговування. Доставка здійснюється оперативно у строго вказаний час. Це дозволяє отримати свіжу та смачну їжу в найкоротші терміни.
  3. Різноманітність меню. Адресна доставка – чудова ідея замовити суші та роли, представлені в меню, що відповідають індивідуальним уподобанням.

Замовити суші arasaka.com.ua можна як додому, так і в офіс. Ми гарантуємо свіжість та високу якість страв, для приготування яких використовуються лише добірні продукти. В цілому, доставка є зручним та гнучким способом насолоджуватися смачною японською кухнею у будь-який час. Також у нас можливе самовивезення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *