Електрогітара – це потужний інструмент, який здатний значно змінити якість відтворення. якщо стоїть завдання купити електрогітару, досвіду у виборі поки що небагато, можна скористатися п’ятьма простими порадами, які допоможуть підібрати цей цікавий інструмент. Електрогітари в магазині Трембіта забезпечать якісний звук, щоб пісні та мелодії відтворювати в бажаному діапазоні експресії і при цьому грати було комфортно.
Вартість
На ринку представлено дуже багато моделей. Недосвідченій людині легко загубитися серед різноманітних характеристик. Головне при виборі не наробити грубих помилок, адже сам по собі цей інструмент не дешевий. Варто розуміти, навіщо купується гітара. Якщо планується серйозне навчання грі, то знадобиться гарна якісна модель, яка не може коштувати дешево. Якщо грати планується зрідка в колі друзів, то дуже дорогий варіант може бути не актуальним. Варто також придивитися до цін на ринку та узгодити їх зі своїм бюджетом.
Підсилювач
Обов’язково знадобиться комбік, тобто підсилювач звучання гітари, скомбінований в одному корпусі з динаміком. це обладнання може коштувати скільки гітара, залежно від моделі. Найкращим для професійних занять є комбік лампового типу. цей пристрій видає звук, який легко сприймається на слух, а також звучить м’якше та реалістичніше.
Вибір кабелю
Для з’єднання гітари та підсилювача знадобиться спеціальний кабель. Тут теж не варто економити, оскільки дешеві варіанти швидко ламаються і не можуть забезпечити хорошого звуку. варто купити дорогий кабель, прослужить набагато довше і окупить вкладення.
Аксесуари
Для зручності знадобляться також аксесуари, які включають:
- Чохол – запобігає потраплянню сонячного світла на корпус та інші елементи.
- Ремінь – допоможе розвантажити руки та зробить можливо гру стоячи.
- Медіатори – необхідні для того щоб зняти навантаження з пальців, особливо спочатку навчання.
- Засіб для догляду – за інструментом слід доглядати.
- Стійка. Спирати на гриф свою гітару – це не найкраща ідея. Стійка забезпечить правильне зберігання.
Вибір самої гітари
І найголовніше, вибрати правильний інструмент:
- З недорогих гітар з якісним залізом можна порадити варіанти з фіксованим бриджем. Не варто купувати інструмент із тремоло або флойд роузом, якщо бюджет обмежений. Найголовніше, щоб залізо у гітарі було надійним. Тому недорогі пристрої краще вибирати з максимально простою конструкцією, тобто з фіксованим бриджем.
- Одні з найкращих брендів, що випускають колки для гітари, це: Glover, Gotoh та Schaller.
- Вибираючи дерев’яну основу, варто виключити фанеру, пластик, березу, пресований картон. Все, що не входить до цього списку може бути схвалено. Можна сміливо купувати інструмент із клена, вільхи, палісандра, ясена, червоного дерева або махогані.
- Звукознімачі можуть бути двох видів: одна котушка – сингл; дві котушки – хамбакер. Останній варіант забезпечить гучніший і чистіший звук.
При виборі важливо орієнтуватись не на країну-виробника чи бренд. Варто розуміти, що дешева корейська модель не буде кращою за дорогу китайську. Тому орієнтуватись слід перш за все на вартість.