Практичні поради, як вибрати бігову доріжку для маленької кімнати

Зміст

У шаленому ритмі життя, коли робота забирає майже весь вільний час, важливо залишатися у формі — тож якщо людина не йде до спортзалу, то спортзал може прийти до неї. Бігова доріжка — один з найефективніших способів підтримувати фізичну форму вдома. Як вибрати модель, яка не займатиме багато місця і забезпечить тренування? Підкажемо у статті.

Вибір бігової доріжки, коли місця обмаль

Важливо враховувати розміри тренажера в розкладеному і складеному вигляді. Як зазначають експерти Алло, бігові доріжки з амортизаційною системою краще підходять для регулярних домашніх тренувань. Горизонтальне складання дає змогу зберігати пристрій під ліжком. Добре, якщо в комплекті є ролики — це полегшить переміщення тренажера.

Розмір бігового полотна

Для комфортної ходьби достатньо полотна шириною 40 см і довжиною 120 см. Якщо плануєте бігати, вибирайте моделі з полотном не менше 45 см у ширину та 130 см у довжину.

Функціональність

Сучасні пристрої для бігу оснащені різноманітними функціями:

  1. регулювання швидкості;
  2. зміна кута нахилу;
  3. вбудовані програми тренувань;
  4. датчики пульсу та інформативний дисплей.

Вибирайте ті функції, які дійсно будете використовувати, щоб не переплачувати за зайві опції.

Де розмістити бігову доріжку в невеликій квартирі

Ідеальний варіант для розміщення тренажера — окрема вільна кімната. Облаштувати такий собі домашній фітнесзал. Друге за популярністю місце — вітальня, складні моделі можна заховати за ширмою чи декоративними елементами інтер’єру.

Якщо це однокімнатна квартира, то тренажер можна розмістити у спальні. Для невеликого простору підійдуть кардіотренажери брендів FitLogic, Kingsmith. Вони легкі (вага приблизно 30 кг), що робить їх зручними для переміщення. Завдяки складаній конструкції такі моделі можна швидко заховати під ліжко чи шафу.

Альтернативні тренажери для невеликого простору

Якщо бігова доріжка не підходить за певними параметрами, можна розглянути альтернативні варіанти:

  1. Велотренажери. Займають небагато місця, особливо вертикальні моделі, які можна встановити в кутку кімнати. Крім того, заняття на велотренажері не створюють шуму, що важливо для квартир з тонкими стінами. Бонус — низьке навантаження на суглоби, що робить цей варіант безпечним для людей з надмірною вагою чи проблемами колін.
  2. Еліптичні тренажери для комплексного тренування вдома. Поєднують рухи бігу, ходьби та сходження сходами. Працюють одночасно верхня і нижня частини тіла. Головна перевага — відсутність ударного навантаження на суглоби, що важливо для людей з травмами чи віковими обмеженнями.
  3. Степпери. Найкомпактніші домашні тренажери. Міністеппери імітують підйом сходами або катання на лижах чи роликах. Під час занять основне навантаження йде на сідниці, стегна й литки. Деякі моделі оснащені еспандерами для рук, що дає змогу тренувати і верхню частину тіла.

Коли купуєте тренажер для невеликої квартири, враховуйте розмір та тип складання, функціональність, зручність та якість збірки. Бігова доріжка — найкращий варіант для домашніх тренувань. Однак, якщо простір обмежений, розгляньте альтернативні тренажери, які відповідають вашим умовам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *