Розглянемо поняття «лімпер», використавши в якості першоджерела матеріал з інформаційного ресурсу Funstage. На ньому також за посиланням
https://funstage.com.ua/igrovye-avtomaty-onlajn-ukrainy/ можна ознайомитись з онлайн слотами, що пропонуються українськими операторами.
Хто такий лімпер
Лімпер у покері – це гравець, який входить до банку, просто зрівнюючи поточну блайнд-ставку замість того, щоб робити стандартну або підвищену ставку. У більшості випадків лімпер робить мінімальну ставку, що дорівнює розміру поточного великого блайнда, щоб залишитися в грі. Лімпінг зазвичай використовується для входу в гру зі слабкішими руками, зберігаючи при цьому стек гравця.
Наприклад, якщо поточні блайнди становлять 50/100, лімпер внесе до банку 100, щоб залишитися у грі, замість підвищити ставку.
Причини лімпування
Стратегія лімпінгу може використовуватися з різних причин, включаючи:
- бажання побачити дешевший флоп;
- приховати силу своєї руки;
- створити вигідніші шанси для залучення опонентів.
Однак багато професійних покеристів не рекомендують часте використання стратегії лімпінгу, оскільки вона може залишити гравця у невигідній позиції, зменшити контроль над банком та зробити його більш передбачуваним для суперників.
Негативні сторони тактики лімпування
Даний прийом може призвести до певних проблем.
- Утворення мультипоту. Він може виникнути тому, що один гравець входячи до банку зі ставкою, що дорівнює розміру великого блайнду, дозволяє іншим учасникам робити аналогічні дії (не підвищувати ставку).
- Входячи до банку лімпом, визначити силу руки суперника буде важче, оскільки лімп може робитися як із сильними, так і зі слабкими руками.
- При вході в гру лімпом складно зображати наявність сильної руки, особливо якщо гравець не потрапив у флоп.
Найбільш часто лімпування зустрічається на мікролімітах, про це пишуть і в цій https://funstage.com.ua/stati/kto-takoj-limper-v-pokere/ статті за темою. Зазвичай такий маневр свідчить про наявність слабкої руки та сприяє створенню мультипотів, при яких управління ситуацією в грі буде ускладненим.
Як грати проти лімпера
Це потребує розуміння того, що противник буде непередбачуваним, тому до гри потрібно підходити з готовністю до несподіваних ходів.
Також важливо пам’ятати про принципи банкрол-менеджменту, тобто, не ризикувати великими сумами при відсутності впевненості в силі своєї комбінації карт.
Необхідно уважно слідкувати за діями суперника та його реакцією на зроблені вами ставки. Якщо після ставки лімпер починає рейзити, це може вказувати на наявність сильної руки. В такому разі слід бути обережним.
Гра проти лімперів може бути складною, але при розумінні всіх особливостей та застосуванні правильної стратегії можна отримати вигоду навіть з такого стилю гри.